Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MODECOM FREE WAY Zblokowany na Cacy

calleb666 23 Lip 2011 23:54 2777 1
  • #1 23 Lip 2011 23:54
    calleb666
    Poziom 1  

Problem dotyczy nawigacji MODECOM FREE WAY.
    Aktualnie nawigacja jest zblokowana i w tym problem. Ale Zeby nie było dokładnie opiszę jak tego dokonałem. Więc na odblokowanym już urządzeniu postanowiłem zmienić wpis w rejestrze za pomocą Regedit Hkey_Local_Machine\Init\Lunch90 z orginalnego "Windows\MyShell.exe ,który uruchamia nakładkę producenta i zastąpiłem go "Windows\explorer.exe tak aby padnięciu bateri lub resecie ponownie nie odblokowywać systemu. I tu nastąpił dramat, w słowie explorer popełniłem literówkę ale tego nie zauważyłem i zaakceptowałem wpis. Efekt łatwo przewidzieć po pierwszym resecie zobaczyć można było tylko planszę powitalną i system staje czarny ekran. Problemu by nie było gdyby było złącze USB ale urządzenie ma jedynie slot kart SD.
    Więc czy potrafi mi ktoś udzielić rady jakiś magiczny sposób, lub jakiś program wgrywany na kartę SD czy jakiś sposób na HARD RESET czy taż może Rozkręcanie i <masowanie> którejś z nóżek układu procesora. Czy też może otworzyć okno i załatwić problem radykalnie :)

MODECOM FREE WAY
    Procesor Samsung 2440(ARM920T) 400MHz
    Wyświetlacz 3,5'' TFT LCD, Rozdzielczość 320×240, 65k kolorów
    Pamięć RAM 64MB SDRAM, 32MB Flash ROM
    System operacyjny Microsoft® Windows CE 5.0
    Moduł GPS SiRFStar III / wbudowana Antena

0 1
  • #2 24 Lip 2011 00:37
    Pontikos
    Poziom 38  

Tak sie koncza wlasnie zabawy zRejestrem ;/
    WSZYSTKO mozna zrobic BEZ grzebania w tym delikatnym dla systemu miejscu !!!

Kolega z zaprzyjaznionego Serwisu mawia, ze grzebaczom w Rejestrze powinno sie obcinac rece ;/
    ..Ja uwazam ze zniszczone urzadenie to wystarczajaca "kara"...

Dla dobrego specjalisty problemu nadal niema - Sprawdz czy urzadzenie reaguje z karty SD na sciezke:
    \Navigator\Navigator.exe

(Tu podstawiasz np. cecmd lub ceDesktop) Skad? z Elektrody lub z Google.

HR realizujesz wgrywajac od nowa Firmware.

Jesli kosc pamieci to nie Samsung 925 K9G8G08U0B/a lub HYNIX HY27US08121, to sugeruje raczej pomasowac jakas kobiete w poblizu i jedna z jej nozek. W przeciwnym razie urzadzenie bedzie na czesci. ;P
    Gdy bedziesz wyrzucal, podaj namiar okna ^_^ - czy to na prawde w nowosybirskoj oblasti? ;)

0