Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ocena sprzetu AGD-zabudowa

zenuk 24 Jul 2011 12:56 2095 1
 • #1
  zenuk
  Level 2  
  witam,
  Miałbym serdeczną prośbę o ocenę sprzętu do zabudowy do mieszkania. Zdecydowalismy sie na sprzet 1 firmy - Mastercooka, ze wzgledu na ich promocję ze zmywarką za 1zł. Proszę o szczere opinie-promocja promocją ale chcielibyśmy aby sprzęt działał dobrze.

  1. Piekarnik Mastercook MB-8EKTR X
  2. Płyta indukcyjna Mastercook I3D64 S
  3. Lodówka Mastercook LCB-1020FNF
  4. Okap Mastercook WK Proteus 60N
  5. Mikrofalówka Mastercook MM 23 GE X +ramka ME4-23X
  6. Zmywarka Mastercook ZBI 11656IT - ta w promocji

  Mamy dylematy co do lodówki. Jest to nowy model, niewiele o nim można wyczytać opinii. Jej wyposazenie wygląda OK ale poziom głośności na poziomie 45db - to chyba sporo?
  Zastanawiamy sie tez nad mikrofalówką, która nie nalezy do najpiękniejszych naszym zdaniem. Czy może lepiej zrezygnowac z mikrofali i zainwestowac w lepszy piekarnik?
  Dzięki raz jeszcze za pomoc!
 • #2
  zwykły człek
  Level 20  
  Piekarnik spoko, płyta też, lodówka - bardzo duża pojemność, fajne wyposażenie, ale pamiętaj o bardzo specyficznym sposobie jej zabudowy, okap spoko, a zmywarkę dostaniesz od nich za darmo. Swoją droga to całkiem przyzwoita - nie jest to wypas, ale przyzwoity standard. Jeśli chodzi o wygląd mikrofali to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny gust. Zawsze możesz kupić piekarnik z funcją mikrofalówki (MFM-570ATCX) lub typową mikrofalówkę pod zabudowę MM-245GEX, ale to podniesie cenę.