Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

McVoice Amp.TM 200 vs SP-305 Czy warto ? Czy uciągnie Mildton 80

24 Lip 2011 16:01 2438 3
  • Poziom 23  
    Witam, zastanawiam się nad kupnem Wzmacniacza/Amplitunera.
    W aukcji pierwszego pisze iż ma niby 100W na kanał. Doczytując się modelu na małym zdjęciu dowiedziałem się co to za model i znalazłem opis (TM 200) w google podają :

Technische Daten:
    Ausgangsleistung 2x20 Watt RMS (Musikleistung 2x50 Watt)
    Anschlußmöglichkeiten:4 Cincheingänge, 2x Mikrofon (6,3mm Klinke),
    1 Paar Lautsprecher (Klemmanschlüsse)
    Abmessungen: 210(b) x 250(t) x 100(h)mm
    Gewicht (ca.): 2,6 Kg
    Versandgewicht (ca.): 3,5Kg

Opis Drugiego tylko z aukcji (SP-305)... :

DANE TECHNICZNE WZMACNIACZA:
    Moc : 2x75+ 3x30 Watt
    Pasmo przenoszenia 20-20.000Hz
    Impedancja głośników 4-16 Ohm
    Rodzaje wejść - VCD/CD/TAPE/
    Funkcja karaoke - Tak
    Cyfrowe Echo - Tak
    2 wejścia mikrofonowe z osobną regulacją głośności oraz echa
    Pilot
    Wymiary BxHxT: 43x15x35cm

NATOMIAST NA INNEJ AUKCJI :

RMS 2 x 45 + 3 x 10 [W] Impedancja głośników:

Jak i również zastanawiam się nad JVC RX 250 (znalazłem jedna strone gdzie pisze 35w x2 RMS)

Nie wiem czy są prawdziwe (obstawiam że mniejsze wartości bliżej prawdy). Posiadam Kolumny Mildton 80 które grały wraz z Unitra WS 432 + Korektor Diory. Oraz pięknie grały z amplitunerem (chyba) JVC kr 100 L nie pamiętam jaki model Ale bardzo podobny do R-X60 (tylko miał mniej suwaków, chyba miał 75W, i w razie zwarcia wyłączał się oraz był strasznie obciążany : Mildton 80 + głośnik 220W RMS + Subwoofer PHILIPS SW 6500 E i dalej grał pięknie). Na aukcji ktoś za 100 zł sprzedał.

Więc moje pytanie jaki wzmacniacz będzie najmocniejszy, (JVC Rx 250 jest troszkę droższy od pozostałych) Ale nie wiadomo czy pociągnie, Po prostu polećcie mi któryś z tych, Ewentualnie jakiś Inny model używany np JVC / Unitra. Chciałbym aby był zbliżony do poprzednika którego dokładnie nie pamiętam niestety.
  • Warunkowo odblokowany
    Ja mam Unitre, bardzo dobrze się sprawdza, w zupełności Ci wystarczy, Mam podobny sprzęt :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Takie badziewia jak McVoice unikaj szerokim łukiem, podaj jaki masz budżet, te mildtony to przerabiane z tego co zrozumiałem, w miejsce GDN wsadzone jakieś now niskotonowe "220" W?
  • Poziom 38  
    Kenwood Ka-1010 do 2 kolumn.