Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Samsung wf-r125av dziwne zachowania

lukasz108 24 Lip 2011 21:20 6852 1
  • #1 24 Lip 2011 21:20
    lukasz108
    Poziom 10  

Witam szanownych forumowiczów.

Od wczoraj wieczór moja żona zgłosiła mi dziwne zachowanie pralki samsung wf-r125av. Pojawił się błąd 5E, nie odprowadzała wody, pogrzebałem na forum okazała się pompa wody, dziś rano wyjąłem przeczyściłem cała - elegancko chodziła. Ponowny montaż, wodę wypompowywała bez zarzutu, ale za to po chwili pojawił się błąd Door, zaś forum - elektromagnes, o czym wcześniej nie było mowy bo wszystko idealnie działało. Pierwsza myśl pewnie gdzieś jakimś cudem woda się do niego dostała podczas demontażu pompy. Potem musieliśmy wyjechać, z nadzieją w myślach ze przeschnie i zadziała. Wróciliśmy, dopadam do pralki a tu błąd kolejny 1E i od razu uruchamia się odpompowywanie wody i nic nie można zrobić. Może macie jakieś sugestie, albo pomysły co to może macie jakieś pomysły co to może być?

25 lipiec 2011
    Wróciłem z pracy i jeszcze z ciekawości właczyłem pralke a tu tylko błąd "door", już zgłupiałem kompletnie. Możliwe żeby elektrozaczep ot tak siadł?

0 1
  • #2 28 Gru 2011 21:38
    maciekkk
    Poziom 10  

Masz prawdopodobnie wyciek wody z bębna (obudowy bębna) dokładnie. Na samym spodzie pralki jest taka taca z pływakiem, wystarczy że wycieknie tam woda i pralka przechodzi w tryb awaryjny i wypompowuje całą wodę z bębna.

0
  Szukaj w 5mln produktów