Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera 3050-jak skasować hasło www

25 Lip 2011 09:49 3750 7
  • Poziom 17  
    Witam , maszyna Kyocera KM3050 , trafiła mi się taka maszyna, problem w tym ze ma założone hasło na przegl. www prez poprzedniego użytkownika , a nowy ich nie ma, a klient na musi z niej korzystać . Pytanie jak skasować to hasło i jakie są standartowe loginy i hasła na tą maszynę przez www? Sprawa pilna
  • Poziom 24  
    -domyślny login i hasło to : 5050
    -najlepiej dogadać się z poprzednim informatykiem, bo skasowanie hasła to nie taka prosta sprawa
  • Poziom 17  
    Problem w tym że maszyne klient przywiózł z zachodu , a z 5050 też już próbowałem i nic , może jakieś kasowania , nie jestem mocny w Kyocerach i nie wiem czym skasuje te hasła.
  • Poziom 25  
    Witam

Autoryzowane serwisy Kyocera posiadają pewne narzędzie resetujące hasło. Proponuje dogadać się z serwisem w Twojej okolicy (chyba Eltropol).

Pozdrawiam
  • Specjalista - kserokopiarki
    5050 albo totalny reset w symulacjach serwisowych, ewentualnie komendą prescribe !R! ACNT "REST";EXIT; no i oczywiście "narzędzie" serwisu do resetowania
  • Poziom 24  
    Stary reset (i prescribe też) o którym piszecie nie dziala w wisecore'ach, niestety. Obawiam się, że konkurencja do nas nie zawita na skasowanie hasła :-)
  • Specjalista - kserokopiarki
    no to pozostaje totalny reset w symulacjach
  • Poziom 17  
    Pomógł reset w simach i wgranie na nowo firwarea. Zamykam temat