Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką w miare tanią pralkę lub pralko-suszarkę kupić ?

25 Lip 2011 10:45 3695 10
  • Poziom 13  
    Witam
    Nie znam się. Ale muszę kupić po remoncie nową pralkę. Mam ograniczony budżet. Powiedzmy ok. 1200 zł. Czytałem na forum sporo dobrego o Elektroluxie, na Miele mnie nie stać a w używanej nie wiadomo co siedzi. Więc jaką ?
    Czy pralko-suszarka, 2 w 1 to dobry pomysł ? Jeśli tak to jaka ? Czytałem ze to mało oszczędny sprzęt. Dodam że używam pralki mniej więcej raz w tygodniu dla 2 osób. Wolał bym pralkę otwieraną z boku Potrzebuje niskiej awaryjności sprzętu jako cechy dominującej i niskich kosztów użycia .

pozdrawiam
  • Warunkowo odblokowany
    Pralko suszarka nadaje się do suszenia niewielkiej ilości, ubrań, a dokładniej bielizny np., nie ma sensu kupować , jeśli budżet jest ograniczony., Poszukaj sklepach sieci Saturn :), ja tam zawsze kupowałem pralki, a co powiesz o samsungu, pobiera najmniej wody :)
  • Poziom 13  
    A ile kosztuje dobra pralko suszarka ? Może uda mi się wyrwać na taką rzecz nieco więcej kasy
    Co do Samsunga to zupełnie nie wiem czy to dobry sprzęt.
  • Warunkowo odblokowany
    Samsung jest bardzo wydajny, zużywa mało wody, jest cichy, koszt pow. 1200 zł
  • Poziom 13  
    A jak z awaryjnością samsunga ? Który model byście polecali ?
  • Warunkowo odblokowany
    samsung ma dozywotnia gwarancja
  • Poziom 13  
    Hmmm. Byłem na stronie samsunga i przyznają się do 2 letniej gwarancji na pralki ?
  • Warunkowo odblokowany
    nie wszystkie modele
  • Poziom 13  
    A gdzie się o tym dowiedzieć bo w googlach nie widać ?
  • Poziom 13  
    Co myślicie o AMICA AWM 612 D ?
    Producent daje za w promocji gwarancje 5 lat. A pralka w sklepie internetowym poniżej 1000 zł