Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra plus,splitter,podwójny konwerter jak podłączyć?

25 Lip 2011 16:08 2754 2
 • Poziom 2  
  Witam serdecznie na początek zaznacze że jestem kompletnym laikiem,nie znam się i dla wielu moje pytania mogą być śmieszne ale prosze o dokładną odpowiedz :)
  A więc posiadam Cyfre plus a także póki co 2 dekodery i splittera bezprzewodowego(do każdego dekodera osobny talerz) dom piętrowy wszystko bardzo ładnie działa,teraz chciałbym w jeszcze jedym pokoju podłączyć cyfre.
  Chodzi o to że w tym pokoju mam N i talerz z podwójnym konwerterem no i własnie tutaj mam pytanie czy moge to jakoś wszystko w tym pokoju podlaczyć do jednego talerza? Tak żeby z jednego talerza odbierać N i Cyfre? I jak to zrobić? Póki co fachowiec tak mi to jakoś podłaczył że mam normalnie N a ponad kanał 500 odbiera mi jakieś niemieckie kanały z Astry...jak moge to zrobić?
  Jeżeli nie jasno się wyraziłem to prosze powiedzieć :)
 • Moderator na urlopie...
  3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
 • Poziom 28  
  Bardzo nie jasno się wyraziłeś.
  Istnieją konwertery 1-2-4-8 wyjściowe do bezpośredniego podłączenia dekodera.
  Montujesz odpowiedni na uchwycie anteny i podłączasz dekodery.