Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje

25 Lip 2011 21:36 25371 55
  • Poziom 9  
    Witam

Zakupiłem ostatnio taki sprzęt Diagun Launch x431. Mam takie pytnie czy mógłby ktoś podać mi Liste kodów Do programowania może być na pw. Oraz jezeli ktoś ma Takie cacko bardzo bym prosił o kontak w celu , odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Bardzo proszęo pomoc .

Pozdrawiam dziarkiewicz
  • Poziom 33  
    Najlepsze kodowania są na www.google.com

Sprzęt wart swojej ceny, pamiętaj świata nim nie naprawisz.

Pamiętaj 90% to osoba z rysikiem po drugiej stronie ekranu.
  • Spec od samochodów
    Ale świat można zepsuć
  • Poziom 31  
    dziarkiewicz napisał:
    Witam

Zakupiłem ostatnio taki sprzęt Diagun Launch x431. Mam takie pytnie czy mógłby ktoś podać mi Liste kodów Do programowania może być na pw. Oraz jezeli ktoś ma Takie cacko bardzo bym prosił o kontak w celu , odpowiedzi na kilka istotnych pytań. Bardzo proszęo pomoc .

Pozdrawiam dziarkiewicz

Ale o jakie programowania wogóle chodzi bo nie ogarniam...??
  • Poziom 33  
    W Polsce na dzień dzisiejszy mamy na pewno ponad 20 milionów aut.
    Więc jak będziesz psuł np. z 5 dziennie to ci do końca życia wystarczy.

Wracając do tematu to napisz co robisz jakie masz najczęściej u siebie auta.
    Dobrze by było też poznać twoje kwalifikacje, a zwłaszcza co wiesz o autach.
  • Poziom 10  
    Widzę, że tu wyglada to już bardziej poukładanie :)
    momik12 -jeszcze nie kumam tych poziomów ,ale dla mnie za odpowiedź masz +2
    Jeżeli można , mam pytanie ?? Bawił sie ktoś z was tym urządzeniem pod kątem
    Mercedesa??
    Przy okazji jeszcze, co do ostatniej aktualizacji jakie zmiany widzicie ??
    Dzięki za odpowiedź -pozdrawiam .S.

Ps. Mercedes E200 kompresor. 1.8 Benzyna 2007 Anglik
    I cisza!!!
    Mniejsza z tym,jezeli ktoś ma pytania piszcie tutaj w miare możliwości postaram się udzielić pomocy Samochody,ktore(jak narazie) przerabialem na x 431:
    VAG
    Mercedes
    Toyota
    BMW
    Mitsubishi
    Renault
  • Poziom 9  
    Witam!! A ja mam ptanie.
    Posiadam Chevroleta evande i nie moge sie tym diagunem polaczyc, moze ktos ma jakies pomysły co ia jak??
    z gory dzieki za odpowiedz
  • Poziom 10  
    Podepnij do innego samochodu i sprawdź czy działa
  • Poziom 29  
    diagun jest dobry, ale poczczas diagnozy się zawiesza, jeżeli chsesz robić diagnostykę wszystkich aut to musisz mieć conajmniej 3 maszynki

Dodano po 1 [minuty]:

jaka wersja językowa?
  • Poziom 9  
    własnie swieci mi sie kontrolka check i nie wykrywa diagun zadnych błędów.
    nie wiem czemu sie swieci i czego to moze byc wina.
  • Poziom 29  
    djtrutenn proszę trochę więcej cierpliwości i wiedzy. Te wiadomości trzeba mieć, ( niektórych szamochodów nie zdiagnozujesz sobie tak sobie, może obd albo ebbd, ale mósisz mieć wiedzę a nie komputer), pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Ten samochód ma OBD (który to rok) ???
    Robiłeś już jakiś samochód Diagunem???
    Od kiedy go masz ???
    I podstawowe pytanie w jakim celu go kupiłeś ???
  • Poziom 9  
    rok auta 2004, mam diaguna ponad rok, robilem inne auta i nie bylo problemu
  • Poziom 10  
    djtrutenn- Jeżeli masz możliwość podepnij inne urządzenie diagnostyczne ,to odpowie Ci na pytanie z której strony szukać przyczyny (ciężko wydedukować cokolwiek z Twojego opisu). Urządzenie widzi samochód ? ? ? (łączy się z komputerem pokładowym w samochodzie) ,widzisz jakieś moduły sterujące ? ? ?
    Pozdrawiam.

Dodano po 32 [sekundy]:

Tomek79-ale musisz kupić na allegro zestaw palnik + butla na USB
  • Poziom 9  
    Witam, nie posiadam innego urzadzenia diagnostycznego tylko diaguna.
    jak wchodze przez chevrolet to wogole nie ma takiego modelu jak EVANDA, a jak wchodze przez daewoo to nie ma EVANDY tylko jest MAGNUS. Niby to samo auto tylko nazwa inna. I jak zczytuje bledy to nie ma wcale a CHECK sie swieci,
    a jeszcze jest taki motyw ze jak czasem podlaczam diaguna i biore kasuj bledy ktorych nie ma to CHECK zgasnie na jakies 10-15min, a pozniej nadal sie swieci.
    I jak sie swieci to odczuwalna jest strata mocy i tak jakby wieksze spalanie auta.
  • Poziom 10  
    To Diesel czy benzyna (jaki to ma motor?)
    Najprościej(i najtaniej) dla Ciebie będzie, jak podepniesz auto do innego urządzenia diagnostycznego
    W innym przypadku na początku proponuje zacząć od filtra paliwa,świece,przepływomierz,lambda,EGR,DPF,kolektor,katalizator itd.
    Nie znam Twoich kwalifikacji jeżeli chodzi o mechanikę i co jesteś w stanie sprawdzić ,wykonać sam, ale to już inny dział forum- to poświęcone jest głównie Diagunowi.

Ps .Jeżeli masz jakieś pytanie zwiazane bardziej z mechaniką niż z diagnostyką zapraszam do prześledzenia innych postów na forum zapewne coś znajdziesz w przeciwnym przypadku pisz PW żeby nie zaśmiecać tematu.

Pozdrawiam.
  • Poziom 29  
    Nie czytaj błędów tylko parametry, to jest podstawa. Spóbuj sprawdzić przez obd>
  • Poziom 29  
    Kontrolka wtrysku jest wrażliwa na emisję spalin( wypadanie zapłonu, sanda lambda, podgrzewanie sondy, itd)
  • Poziom 29  
    Tomek79 nie podałeś jaki samochód, ale ewidentnie masz pdf zapchany i tego nie skasujesz diagunem, zapytaj speców od elektroniki jak to obejść. pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

A zdęcie wywaliłeś na 10 stron
  • Poziom 12  
    ASTRA H 1,9CDTI Z19DT 120KM 2006 KOMBI
    Sorry :) jakieś duże się wstawiły ...
    Raczej nie zapchany DPF, z moich wstępnych ustaleń wynika ze to będzie problem z przewodami lub z czujnikiem .....
    Dlatego chciałem sprawdzić w Diagun-nie ciśnienie i poziom zapełnienia DPF-a, będe musiał poszukać innego narzędzia, chyba skończy się na TECH lub OP-COM :), bo widzę ze to chyba tego nie potrafi ....

Zdjęcia jeszcze raz:

Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje

Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje Launch Diagun X431 Kody Programowań, oraz istotne nformacje