Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark X2600 nie drukuje

26 Lip 2011 09:20 2111 4
  • Poziom 8  
    Witam.Posiadam drukarke lexmark 2600 która po nabiciu tuszu nadal pokazuje że kadridz jest pusty i w ten sposób drukowanie zostaje zablokowane komunikatem abym zamówił tusz.Co jest przyczyna i jak temu zaradzic?
  • Poziom 24  
    W kartridżu jest czip (układ elektroniczny), który posiada licznik wydruków. Musisz zresetować ten pojemnik odpowiednim reseterem lub mieć cztery różne i kolejno je zmieniać, bo z tego co kojarzę drukarka trzyma w pamięci trzy ostatnie pojemniki. Licznik można resetować kilkukrotnie - później blokuje się całkowicie (i może ten etap właśnie osiągnąłeś)...
  • Poziom 8  
    Drukarka jest nowa i pierwszy raz jest napełniany.prosze opisac co mam zrobic
  • Poziom 24  
    adrian510 napisał:
    Drukarka jest nowa i pierwszy raz jest napełniany.prosze opisac co mam zrobic

Wydaje mi się, że zadając takie pytania tracisz tylko czas który mógłbyś poświęcić na wpisanie zagadnienia w Google. Mi zajęło to jakieś 8 sekund:
    http://druknet.pl/2_instrukcje_regeneracji/8_...20_x2600_x2630_x2650_lexmark_14a_lexmark_15a/

..."Firma Lexmark oferuje dwa rodzaje tego typu kartridży. Kartridża Lexmark 15 nie można napełniać, ponieważ po procesie napełnienia występuje problem z akceptacją napełnionego kartridża przez urządzenie drukujące. Dlatego zalecamy napełnianie tylko kartridży z oznaczeniem Lexmark 15A".
  • Poziom 12  
    Dokładnie Jeśli chcesz dopełnić tusz najpierw musisz zaopatrzyć się w kartridż z literką A (Dotyczy nowych Lexmarków) Metody z Kartridżami działały w starych HP