Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 32/37" - do gier PS3 i filmów z laptopa

26 Lip 2011 17:59 1413 2
  • Poziom 2  
    Witam!

Planuję w niedalekiej przyszłości kupić sobie PS3, potrzebowałbym więc telewizora do niego. Budżetu zbyt dużego nie mam, ok. 1500zł na chwilę obecną (sama konsola też swoje kosztuje).

Telewizor miałby służyć wyłącznie do gier na ps3 i oglądania filmów puszczanych z laptopa. Oglądanie idiotyzmów z telewizji zupełnie mnie nie interesuje. Potrzebowałbym więc czegoś, co poradzi sobie z dynamicznie zmieniającym się obrazem (w przypadku gier). Nie zależy mi zatem na żadnych funkcjach z kosmosu które nie wiadomo do czego służą.

Wymagania:
    -Full HD (teraz niepotrzebna, ale w przyszłości pewnie będę chciał podłączyć do niego PS4, a tam gry w tym formacie będą raczej standardem
    - 32 cale to minimum, ale 37 pewnie byłoby lepsze
    Odległość, w jakiej znajduję się od tv to 2,5-3m.
    - wejście na głośniki komputerowe ;)

Da się w ogóle kupić cokolwiek w tej cenie, czy jedyne na co mogę sobie pozwolić to 32 calowa ramka na zdjęcia z usb?

W miarę możliwości proszę o konkretne modele - kompletnie się nie znam na telewizorach - wiem jedynie, co oznaczają poszczególne parametry.

Trochę poszperałem i znalazłem modele:
    LG 37LD450
    SAMSUNG LE37C550
    i kilka modeli 32". Parametry podobne są w każdych, nie mam pojęcia natomiast, czy w rzeczywistości obraz wyświetlany na nich jest w porządku. Byłem dziś w ogromnym sklepie rtv, ale niestety na wystawach były same modele powyżej 2k.

Pozdrawiam serdecznie!
  • sprzedawca - konsultant
    Żaden z tych , musi mieć do PS 3 mały input lag.
  • Poziom 2  
    Istnieje zatem coś co byłoby warte polecenia?