Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z rozkodowaniem VW Alpha

21 Lis 2004 19:57 2968 6
  • Poziom 2  
    Wpisuje niby ten kod co na radiu jest napisany na kartce i przyklejony do radia.Zatwierdzam i Safe1 wpisuje drugi raz Safe2.Uprzednio nie wiedzałem jak się wpisuje i pare błędnych wpisałem.Nie wiem jak długo trzymać te przyciski jak wpisze kod.Kto jest mi w stanie pomóc??Z góry dziękuje!!I niestety musze czekac godzine jak zawsze żeby się Safe2 wyłączyło.Będe bardzo wdzięczny za pomoc!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    masz zly kod.podtrzymujac przyciski tp i ta wpisujesz kod i ponownie podtrzymujesz ta i tp przez 3s.jesli wyskakuje save 2 na bank zly kod.
  • Poziom 2  
    No to jaką drogą moge otrzymać inny kod?.Jest jakaś prosta możliwość?Może wejdz na mojeGG jak wiesz więcej!
  • Poziom 18  
    Podaj dokładnie model radia ale nie nr seryjny. To jest Grundig, czy Blaupunkt a może Philips ?
  • Poziom 25  
    odczytaj bina i po kłopocie.
  • Poziom 2  
    Dzięki Wam wszystkim.Problem został rozwiązany dzięki pomocy "paae", ale wszystkim wam dziękuje za zainteresowanie moim problemem.Ja moge pomóc w kwesti komputerów.Jeżeli macie problem ze Swoim kompem to piszcie!Pozdrawiam Lucky 11.
  • Poziom 2  
    witam!!!
    mam podobny problem co lucky
    jak w prosty sposób uzskac kod do radia?
    Blaubpunkt alpha CC siedziało w golfie
    z góry dzięki za odp. moje gg 4742979