Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Pi1505 + AnyData ADU-635WA + PS3 - jak to połączyć?

bobasse 26 Lip 2011 20:03 905 0
    bobasse
    Poziom 8  
    Witam Szanownych Forumowiczów!

Posiadam laptopa jak w temacie, modem również (z internetem mobilnym Orange Free) oraz konsolę PlayStation 3. Przeczytałem już chyba kilkadziesiąt artykułów nt. możliwości połączenia tych urządzeń tak, by na PS był dostępny internet. A potrzebny jest mi on generalnie do pobierania dem gier oraz aktualizacji (więc lagi są mi niestraszne). Jednak do chwili obecnej nie udało mi się w żaden sposób połączyć.
    Próbowałem już połączyć się poprzez wifi (połączenie ad hoc, gdzieś przeczytałem, że da się, ale chyba jednak nie), kabel sieciowy crossowany, jakieś routery software'owe i nic z tego.
    Faktem jest, że nie jestem informatykiem, więc wiedzę mam w tym temacie nie za dużą.
    Najlepszą dla mnie opcją byłoby podłączenie właśnie bezpośrednie kompa z konsolą, bo nie muszę wtedy kupować czegokolwiek. Jeśli jednak na 100% takie połączenie nie jest możliwe, co więc powinienem zakupić, by to jakoś posklejać?
    Rozejrzałem się po routerach obsługujących modemy 3G pod USB, jednak żaden z obecnych na rynku nie jest kompatybilny z moim modemem bez ingerencji w firmware routera. A tego nie chciałbym, bo się na tym nie znam. Kolejna opcja, to router z wbudowanym modemem 3G, jednak te są strasznie drogie, więc też to raczej odpada.
    Jeśli ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem lub po prostu wie, jak to połączyć, to będę wdzięczny za wszelkie informacje. Póki co, pozostaję załamany.