Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kabel HDMI oraz przejściówki

aneczkers2708 27 Jul 2011 15:34 1448 2
    aneczkers2708
    Level 9  
    Witam. Planuję podłączenie projektora do kabla hdmi 10m. Projektora jeszcze nie zakupiłam a nie orientuję się czy wszystkie posiadają już wejście hdmi. Doczytałam się już na forach dużo, że taka długość kabla może obniżyć jakość obrazu, a moje pytanie brzmi czy po podłączeniu przejściówki do projektora czy laptopa jakość ta również może być zakłócona?
    Wracając do kabla, będzie on szedł pod tynkiem wiec nie mam możliwości przetestowania kabla czy przewody będą odpowiednie, nie chcę po zakupie projektora mieć niespodzianki, że nie będzie działało.. Doczytałam się że firmy SURPA, SV PROFILE I PROFIGOLD są warte uwagi, czy zgadzacie się z tym?

Mam nadzieję, że dobrze przedstawiłam swój problem i dziękuję z góry za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Hucul
    Level 39  
    Kabel HDMI do 15 metrów powinien działać bez problemów. Nie trzeba łączyć jakości kabla z wysoką ceną - kable droższe niż 100 złotych nie dają lepszej jakości. Przejściówki do HDMI to tylko DVI lub DISPLAYPORT, nie daj się nabrać na HDMI :arrow: VGA taka nie ma prawa działać.
    aneczkers2708
    Level 9  
    Ok, dziękuję bardzo za pomoc.