Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasowanie inspekcji w VW Tiguan 2009 2.0TDI

dawid_wawrzon 27 Lip 2011 21:25 12531 4
  • #1 27 Lip 2011 21:25
    dawid_wawrzon
    Poziom 8  

Witam ma problem z usunięciem inspekcji w VW Tiguan 2009 2.0TDI, przeszukałem wiele postów na temat kasowania inspekcji w volkswagenach lecz o tym modelu i roczniku nic nie znalazłem:cry:
    Proszę o pomoc. Z góry dziękuje:D

1 4
  • #2 27 Lip 2011 21:31
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

Kasowanie inspekcji Touran (nie Tiguan):
    "Masz na tablicy z zegarami dwa przyciski lewy "L" i prawy "P". Przy wyłączonym zapłonie naciśnij i przytrzymaj "P". Teraz włącz zapłon, powinien wyświetlić się komunikat "SERVICE NOW" lub w innym języku jaki sobie ustawiłeś. Teraz puść przycisk "P" i zacznij obracać przyciskiem "L" zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Komunikat powinien zniknąć. Następny, czyli ile km zostało Ci do odwiedzenia serwisu, sam zapali się w formie przypomnienia, zanim pojawi się komunikat "SERVICE NOW"."

...jeśli się nie uda, to VAG.

2
  • #3 28 Lip 2011 15:37
    dawid_wawrzon
    Poziom 8  

Nie Touran lecz Tiguan wygląda on tak:

Kasowanie inspekcji w VW Tiguan 2009 2.0TDI

3
  • Pomocny post
    #4 28 Lip 2011 16:04
    Sztomel
    Poziom 34  

No tak - foto wielce było potrzebne bo jak się spytam żonę czy wie co to za znaczek z przodu to pewnie powie, że to dwa ludziki się piep.....bo jej się kojarzy, że ten W pod spodem to wali tę V na wierzchu - dla mnie OK - lubię tę pozycję ale na Boga VCDS jest potrzebny i trochę wiedzy a jeśli tym nie dysponujesz to kicha -sam tego sobie nie usuniesz.

1
  • #5 28 Lip 2011 18:33
    dawid_wawrzon
    Poziom 8  

No tak... komentarz na początku zbędny, ale dziękuje za pomoc.

1