Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

marea (brava?) zegary - brak podświetlenia, głośniki

28 Lip 2011 08:58 1576 3
  • Poziom 8  
    Witam,
    mam mareę 1.6 benzyna, nie mam podświetlonych zegarów (prędkościomierz, obroty, itp.) było tak odkąd ją kupiłam, więc... Kontrolki działają, próbowałam wymienić żarówki, bawiłam się z bezpiecznikami. Mam też problem z kierunkami - jeżeli nagrzeje się moduł, to kierunki nie załapują (schładzanie klimą - nawiew na szybę - pomaga!). Raczej nie jest to powiązane, ale jestem laikiem, i się nie znam ;)) Mam też pytanko odnośnie głośników - jak się dostać do tych z przodu (na desce?), czy jest to bardzo trudne? Bo wiem, że marea nie szczyci się prostotą dojścia do różnych modułów ;) - żaróweczki w zegarach wymieniłam tylko dzięki poradom jak w ogóle wymienić podświetlenie w desce - też z forum!
  • Poziom 13  
    sharkara napisał:
    Mam też pytanko odnośnie głośników - jak się dostać do tych z przodu (na desce?), czy jest to bardzo trudne?

podważasz cienkim śrubokrętem z boku osłony głośnika i sama wyskoczy z mocowań
  • Poziom 8  
    Jeejku, muszę spróbować - a ja już od pół roku radia nie puszczam bo się wkurzam jak się rozłącza na dziurach!!!!!!!! Dzięki!
    A co z pierwszym problemem, ma ktoś jakiś pomysł?!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Reakcja na temperaturę, to zimny pewnie zimny lut. Rozebrać, przejrzeć, poprawić.
    Kontrolki - zasilanie na nie w ogóle jest? Trzeba sprawdzić na pinie licznika. Sprawdź również stan masy.