Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak odtwarzać filmy z komputera na stacjonarnym DVD

karel21 28 Jul 2011 17:05 4477 8
    karel21
    Level 27  
    Co muszę zrobić, przerobić,aby nagrać filmy "kompresja wideo FFDS" tak aby czytał je odtwarzacz DVD.Czy moge je przed nagraniem przetworzyć tak aby je wideo widziało?.
    User removed account
    User removed account  
    karel21
    Level 27  
    Do tej pory jakoś nie trafiło mi się nagrywanie filmów,więc jestem zupełnie zielony w tym temacie (robił to dla mnie młodszy czlonek rodziny,ale są wakacje). DVD mam z Divx, ale w tej kompresji nie chce mi nagranej płyty odtworzyć.Pakiet FFDShow mam więc z Twojej wypowiedzi wynika że muszę coś w nim ustawić przed nagraniem filmu, aby go dobrze odtworzył.
    User removed account
    User removed account  
    karel21
    Level 27  
    A więc DVD to: Korr 2238-usb, oraz SuperSonic SC-21 DVD, do tego drugiego nie mam książki. Korr obsługuje formaty DVD-Video, MPEG-4, XWiD, SVCD, VCD, MP-3, CD, JPEG. Po przegraniu filmu z komputera na płytę, moje DVD nie chce tej płyty odczytać, w tym że filmy przechowywane na komputerze w kompresji wideo XWID, nagrane na płyte, są odtwarzane prawidłowo, natomiast te w kompresji wideo FFDS są nie odtwarzane.
    User removed account
    User removed account  
    karel21
    Level 27  
    Mam takie dwa filmy po użyciu Gspot wyświetliło:

1/ codec XWID name XwiD ISO MPEG 4
    2/ codec h264 name H.264/MPEG-4AVC
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    karel21
    Level 27  
    Dzięki, wolny czas w sobotę, będę usiłował jakoś to przegrać.Brak mi do kolekcji jednego filmu, a jest właśnie w tym formacie.