Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ŁZK Ap-14 - Przewody zasilające

28 Lip 2011 18:38 1845 4
  • Poziom 2  
    Witam,

Posiadam projektor AP-14 ale niestety nie mam do niego przewodu zasilającego z autotransformatora do projektora. Przewód ten powinien być zakończony wtyczkami panelowymi. Czy ktoś z Was orientuje się czy takie przewody można gdzieś dokupić, może ktoś posiada zbędny taki, lub wiecie jak fachowo oznaczone są te wtyczki, to proszę o informację.

Pozdrawiam,

Bryan
  • Poziom 14  
    Może jakieś zdjęcie gniazd?
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    margos2 napisał:
    Może jakieś zdjęcie gniazd?

Ja wspomogę autora wątku:

ŁZK Ap-14 - Przewody zasilające

Na tym zdjęciu złącze projektora widoczne jest na obudowie wzmacniacza, poniżej koła zapasowego.

Podobne (nie takie same) gniazda były stosowane w różnego rodzaju sprzęcie z lat 60-tych, choćby w centralach telefonicznych.
    Nabycie kabla widzę czarno, chyba że z kolejnym kompletnym projektorem.

BTW - na jednnym z przodujących portali aukcyjnych jest do nabycia AP-12, dający się połączyć dwoma przewodami od żelazka...
  • Poziom 2  
    Witam,

widziałem ten AP-12, problem w tym, że muszę uruchomić AP-14, pożyczyłem autotransformator, ale nie mam tego kabla nieszczęsnego.Przy okazji szukam autotransformatora At-14 :). Jeżeli nie uda się znaleźć kabli to spróbuję dorobić te wtyczki i tyle. Wolał bym jednak oszczędzić sobie zabawy.

Pozdrawiam,

Bryan
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    Bryan-Maverick napisał:
    problem w tym, że muszę uruchomić AP-14, pożyczyłem autotransformator, ale nie mam tego kabla nieszczęsnego.Przy okazji szukam autotransformatora At-14 :). Jeżeli nie uda się znaleźć kabli to spróbuję dorobić te wtyczki i tyle. Wolał bym jednak oszczędzić sobie zabawy.

Poluj na aukcjach, bo archiwa wykazują że autotransformatory nawet z kablami się czasem pojawiają...