Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault laguma zbiornik płynu spryskiwaczy jak zdemontować

28 Lip 2011 22:16 8272 4
  • Poziom 11  
    Jak zdemontować zbiornik płynu do spryskiwaczy w lagunie I 20 8v 94r czy można od góry czy lepiej od dołu.
    Chcę go zdemontować bo po prostu cieknie proszę o rady :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Koło, nadkole, i do dzieła.

Swoją drogą nie fajnie jest samemu eksperymentować? Nic w tym przypadku nie tracisz, a co się nakręcisz to Twoje.
  • Poziom 11  
    hee hee niezłe w końcu mam urlop
    tylko żebym nic nie popsuł
    bardziej to mnie interesuje czy jest tam coś do popsucia po drodze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak nie będziesz uważał i myślał, to pewnie coś się da zepsuć :D Jak zamiast siły użyjesz głowy, to i osiągniesz cel i sam zdobędziesz doświadczenie, a to chyba dość ważne...
  • Poziom 11  
    więc tak zbiornik jest zawieszony na dwóch śrubach których nakrętki mają rozmiar 10 ale jedne z nich jest nie typowa nie wiem jak to nazwać po prostu nie wygląda jak nakrętka zamieszczam zdjęcie zbiornika po wyciągnięciu

jak widać na zdjęciu zbiornik po wyjęciu jest zamocowany na 2 śrubach rozmiar 10 zaznaczone są na zdjęciu.

to zdjęcie pokazuje uchwyt na dole zbiornika czyli najlepiej odkręcić reflektor świateł przeciw mgielnych i tam się do tego dobrać

to zdjęcie pokazuje uchwyt górny bardzo łatwy dostęp

to zdj. pokazuje pompę płynu do spryskiwaczy najlepiej nie pomylić wężyków przy demontażu pompa wchodzi do zbiornika najpierw trzeba wcisnąć uszczelkę do otworu zbiornika a potem pompę

to zdj. pokazuje nie kompletną obudowę podwozie którą trzeba zdemontować aby móc zdemontować zbiornik do spryskiwaczy.

miłej zabawy stn2

Dodano po 4 [minuty]:

pamiętajcie o naczynu ma plyn ja dyciągniecie pompe to płyn wyleci pozdrawiam