Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja obsługi Linde e14 dziwna kontrolka?

88janczar 30 Jul 2011 11:39 9211 4
    88janczar
    Level 10  
    Witam wszystkich, potrzebuje instrukcji obsługi do wózka widłowego Linde e14 (na tabliczce znamionowej jest napisane że jest to model ce14 rok produkcji to 1998) instrukcja może być w dowolnym języku. Dokładnie potrzebuje objaśnienia co oznaczają poszczególne kontrolki. Bo podczas dłuższej pracy ok 2-3 godzin non stop zapala sie kontrolka (przestawiona na załączonym obrazku) mruga pali się zaraz gaśnie (nie ma reguły) wydaje mi się że ona jest od silnika (M- motor, przynajmniej ja to tak rozumuje), jest też druga taka sama tylko z termometrem i wydaje mi się że jakby był problem z temperaturą silnika to ona by się tamta paliła pyzatym nie słychać wentylatora chłodzącego. Wózek działa normalnie jeździ bez problemu. Prosiłbym o pomoc, ma jeździć dalej, nie zwracać na to uwagi? czy szukać fachowca żeby zobaczył czy wszystko w porządku? Pozdrawiam Piotr.

Instrukcja obsługi Linde e14 dziwna kontrolka?
    marsal
    Level 11  
    Witam
    Jest to kontrolka zużycia szczotek w silniku. Jak się zapali, to na wyświetlaczu mtg pojawi się 1,2 lub 3 - oznaczające dokładnie o który silnik chodzi.
    88janczar
    Level 10  
    Witam, Dzięki marsal w tym wózku uszkodzony jest wyświetlacz czasami pokazuje cyfry czasami jakieś kreski ale zwrócę uwagę co wyświetla w czsie palenia sie tej kontrolki. Jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
    liskowy
    Level 10  
    Witam,

Czy ktoś wie co oznacza błąd T335 w wózku widłowym Linde E14 z 2009 roku? Błąd pojawił się równocześnie z czerwoną kontrolką układu elektrycznego oraz z kontrolką instrukcji obsługi. Wózek ma zablokowane koła i nie działa układ wspomagania.

Błąd pojawił się jak wózek zmókł na deszczu więc domyślam się że chodzi o wodę ale co mnie najbardziej ciekawi to czy jak wyschnie to błąd ustąpi i będzie można dalej jeździć (o ile oczywiście jakiś moduł nie padł)?

Czy zna ktoś może kogoś z interfejsem diagnostycznym do Linde na terenie mazowsza (najlepiej południowego)?

z góry dziękuję za pomoc.
    marsal
    Level 11  
    Błąd T335 tj.:With main contactor activated capacitor voltage at power module 1A1 too low. Jestem z okolic Radomia i mam tester do wózków Linde.