Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dlaczego NOKIA tak dziwnie ładuje?

mkaminski100 01 Dec 2004 08:57 3317 35
    User removed account
    User removed account  
    mkaminski100
    Level 18  
    Tak. Telefon sprzedałem i kupiłem 6310i. :) trochę dołozyłem, ale jak bym sie nie starał to nie poprawię kiepskiego zasięgu.
    Trochę pomogło reset do fabryki, ale z telefonu, no i jak bateria jest slaba to troszke gubi zasieg. Myśle że to jego urok, bo robi to jak zmienia stację, więc tu już chyba dużo bym też nie zrobił.
    Pozdrawiam i dziękuję
    mkaminski100
    Level 18  
    Tak. Telefon sprzedałem i kupiłem 6310i. :) trochę dołozyłem, ale jak bym sie nie starał to nie poprawię kiepskiego zasięgu.
    Trochę pomogło reset do fabryki, ale z telefonu, no i jak bateria jest slaba to troszke gubi zasieg. Myśle że to jego urok, bo robi to jak zmienia stację, więc tu już chyba dużo bym też nie zrobił.
    Pozdrawiam i dziękuję
    User removed account
    User removed account  
    mkaminski100
    Level 18  
    No tak, mając aparat biznesowy 7110 musiałem uzywac anteny zewnętrznej żeby mieć 3 kreski i to jeszcze zanikał zasięg i trudno się rozmawiało. Teraz mam Siemensa S35i i bez zewnętrznej anteny ma 3 kreski i mogę bez zakłóceń rozmawiać....trochę mocno się zdziwiłem, bo tam gdzie nie było w ogólen zasiegu nagle jest!
    No cóż, to mówi samo za siebie.
    Pozdrawiam
    PS.S35i mam tylko na zastępsto bo czekam na 6310i, ale skoro siemens ma taki zasięg to pewnie nowa nokia nie będzie sprawiała problemów.
    User removed account
    User removed account