Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DVD Oonkyo PS 405 odtwarzanie filmów z pendrive

maniek8484 30 Jul 2011 14:59 3142 10
    maniek8484
    Level 10  
    Witam kolegów mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów przez port usb w stacjonarnym DVD.Chodzi mi o to że filmy avi są odtwarzane prawidłowo ale chciałem zgrać film DVD-VIDEO czyli z plikami Video_TS na pendrive i go odtworzyć przez usb w moim odtwarzaczu ale jakoś nie chce odpalić.Może wiecie jak poprawnie zgrać taki film?
    marekhab
    Level 33  
    DVDrip program do zgrywania płyt DVD. O programie i obsłudze szukaj w necie. POWODZENIA.
    maniek8484
    Level 10  
    Ale ja te filmy mam na dysku komputera i teraz chcę odpalić z pendrive na stacjonarnym dvd
    marekhab
    Level 33  
    Przerób programem wirtualdub do formatu avi program i instrukcja do niego w necie.
    maniek8484
    Level 10  
    może źle objaśniłem więc zazwyczaj mam filmy avi i one śmigają w moim dvd,ale zdarzają się i takie aviki że dvd nie odtworzy badz się zawiesi i wtedy taki film przerabiam programem ConvertXtoDVD czyli na dvd i odtwarzacz odczytuje ten film.Iterazmi zależy żeby taki przerobiony film avi na DVD-VIDEO zgrać na pendrive (nie wypalać na płycie)i przez usb go odpalić jest taka możliwość
    marekhab
    Level 33  
    Dobrze AVI ale avi ty xvid i divx sprawdź które kodowanie Ci pójdzie, nie przeholuj z bitrate filmu bo też możesz mieć kłopoty z odtworzeniem, rozdzielczość też może mieć wpływ jak i ilość klatek na sekundę.
    maniek8484
    Level 10  
    Ogólnie to chodzi o to zeby film DVD-VIDEO ruszył z pendrive bo filmy avi mi czyta ,jak zgram na pendrive film dvd z plikami video-ts,vob i co tam jeszcze zawiera film dvd to jak włącze usb w dvd to widzi pliki ale nie odtwarza
    marekhab
    Level 33  
    Plików z roszczeniem .vob nie odtworzysz .
    maniek8484
    Level 10  
    czyli co pozostaje tylko wypalanie na płyty czy może da się jakoś zmienić plik vob

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. Proszę poprawić pisownie. [forestx]
    maniek8484
    Level 10  
    Pozostałem przy plikach avi, bo nie udało mi się odtworzyć filmu DVD z pendrive.