Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony CDX GT35U - nie czyta całego pendiva 16GB

30 Jul 2011 16:40 3330 4
 • Level 2  
  Witam!
  Szukam już od jakiegoś czasu jakiegokolwiek tematu chociaż luźno związanego z moim problemem i narazie nic. Moze na tym forum ktos wymysli o co chodzi.

  Problem:

  Gdy do radia Sony CDX GT35U wepnę pendriva 16GB EMTEC to wszystko pięknie gra i wogóle tyle tylko ze radio nie widzi wszystkich mp3 na nim. Widzi jakąś część zawsze taką samą wydaje mi się ze w kolejności kopiowania (pierwsze kilkanascie katalogów) a reszta chodz fizycznie jest i po wpieciu do kompa wszystko dziala to radio nie widzi. Aktualnie pendrive sformatowany jest w FAT32 i domyślny rozmiar jednostki alokacji.

  Jakieś pomysły?
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 26  
  Instrukcja obsługi nie mówi nic na temat, ze są jakieś ograniczenia co do ilości katalogów i plików? Niektóre radia takowe ograniczenia mają. :(
 • Level 10  
  Zapewne radyjko czyta pendrive tylko do 2 lub 4 gb, stąd twój problem.
 • Level 2  
  Tak, to chodziło o to ze moze obslugiwac max 128 folderów i 500 plików w tych folderach. Jest to w instrukcji, ale nie zauwazylem tego. Swoją drogą ciekawe co sie stanie jak podziele pendriva na dwie partycje to co wtedy zobaczy a czego nie.
  Tak czy owak wielkie dzieki za podpowiedz. Temat skonczony.
 • Level 26  
  Co się tyczy partycjonowania, może nie obsłużyć. W radiach LG nie ma problemów z obsługą wielu partycji zapewne, skoro radzą sobie z multiczytnikami. Tam też są ograniczenia, nie wiem czy we wszystkich modelach.