Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szczegółowe schematy instalacji elektrycznych - jaki program dla elektronika sam

31 Lip 2011 12:09 12528 6
  • Poziom 22  
    Witam,
    posiadam pełne, licencjonowane wersje programów AutoData 3.17 oraz Vivid WorkshopData ATI, jednak nie spełniają one w pełni moich oczekiwań. Są to programy nastawione w moim odczuciu głównie na mechanikę. Bardzo mało schematów elektrycznych (jedynie schematy najbliższego otoczenia ECU z czego czasem brak wskazań lokalizacji ważnych czujników), brakuje lokalizacji bardzo ważnych elementów wyposażenia elektrycznego pojazdu (sterownik airbag, moduł centralnego zamka, schematy połączeń z czujnikami, etc...).
    Czy jest ktoś w stanie zaproponować jakieś oprogramowanie (jak najbardziej może być komercyjne) lub inne źródła, które spełniałyby wyżej przedstawione oczekiwania?
    Pomocne wskazówki, propozycje - w miarę możliwości stosownie nagrodzę.
    Pozdrawiam!
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    W AD 3.24 już trochę lepiej to wygląda ale i tak są duże braki zwłaszcza w starszych samochodach i jest strasznie powolna.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Ja polecam miesięczniki AutoElektro, niestety w programach uniwersalnych zawsze będzie czegoś brakować.
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Wież prenumerate tego miesiecznika i bedziesz miał i wersje pisaną i dyskową :D ,powodzenia
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Mitchell OnDemand / alldata /tolerance data troche polepszy dostep do schematow a tak to serwisowe wds/tis
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Autodata w wersji online zawiera znacznie więcej schematów niż ta na płycie ...Abonament 150 zł/miesiąc
    Można włączyć demo na miesiąc na próbę ,żeby się przekonać ..
  • Poziom 25  
    Czy ma ktoś uklady klimatyzacji 1991-2011 z Precyzji czy warto to kupić jak mam autodatę online .Chodzi mi głównie o schematy czy jest dużo więcej schematów niż w AD.