Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

studnia pompa hydrofor Jet-100

31 Lip 2011 12:47 4165 4
  • Poziom 20  
    Witam,czy może mi ktoś udzielić pomocy czy warto kupić wyżej wymienioną pompę i dlaczego się różnią te pompy cenami,na allegro można ją kupić za 344zł ze zbiornikiem 50L a w sklepach z armaturą wodną za 590zł zbiornik tej samej pojemności.Czy warto wydać te pieniądze czy kupić coś innego nap;mhi-100.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 42  
    To nie jest tak: "czy warto".Pytanie ,czy nadaje się ta (albo inna) pompa (cały zestaw) przede wszystkim, do warunków>>>głębokość do wody-czyli różnica poziomów między pompą ,a lustrem wody,odległość od studni,zapotrzebowanie na wodę(ilość osób)itp,itd.
    A jeśli chodzi o cenę, to każdy chce coś zarobić. Im bardziej wystawny sklep ,ewentualnie więcej pośredników tym drożej.
  • Poziom 20  
    Szczerze mówiąc to jestem rencistą i chciałbym kupić tanią pompę i żeby przynajmniej pochodziła te 3 lata a głębokość studni to 5-kręgów betonowych.Ja myślałem ze różnica cen tych pomp to różni producenci.Na pewno cena mówi sama za siebie czym droższa to i lepsza i wytrzymalsza.
    Śliczne dzięki za odpowiedz.
    Pozdrawiam serdecznie.
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    Myślę,że każda pompa pochodzi spokojnie kilka lat.A cena na pewno zależy również od producenta.Ale nie zawsze im droższa tym lepsza. Nieraz sama "nazwa" to powód do wyższej ceny.
    Również pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Witam,jeżeli komuś nie przeszkadza hałas pompy to polecam jednak stare rozwiązanie pompa grudziądz.Ja akurat kupiłem pompę tego typu na złomie, dałem do regeneracji co kosztowało mnie to 100zł i jest jak nowa.Śliczne dzięki za pomoc.
    Jeżeli macie taką instalacje z taką pompą to trzymać się tego.Nie polecam tanich pomp.
    Pozdrawiam.