Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie PC (GT450) dp TV 40BV700G

Valencianistas 31 Lip 2011 14:40 1211 4
  • #1 31 Lip 2011 14:40
    Valencianistas
    Poziom 10  

Witam,
    Mam pytanie odnośnie podłączenia komputera PC z telewizorem
    Karta graficzna w moim PC to 2GB GeForce GT450 (wyjścia VGA, DVI, HDMI)
    Chcę kupić telewizor Toshiba TV 40BV700G (wejścia HDMI)- jednak chcę mieć pewność, że będę mógł je do siebie bezkolizyjnie podłączyć (chcę grać w gry PC na dużym ekranie) - gry dość wymagające graficznie np. Crysis 2

0 4
  • #3 31 Lip 2011 17:38
    Valencianistas
    Poziom 10  

Jesteś pewien? Tzn. chodzi mi o częstotliwość odświeżania - czy telewizor się automatycznie przystosuje?

0
  • #5 23 Sty 2012 19:45
    Valencianistas
    Poziom 10  

Zakupiłem komputer z kartą graficzną GTS 450 2GB DDR5 oraz telewizor Toshiba 40BV700G. Telewizor miał służyć jako duży wyświetlacz (monitor) do komputera.
    Kartę graficzną komputera podłączyłem kablem HDMI generacja 1.4a do gniazda HDMI 1 w telewizorze.
    Po zainstalowaniu aktualizacji technicznej karty graficznej, w opcjach NVIDIA pokazało, że zestaw nie spełnia danych dla certyfikatu HDCP, po czym nie mogę odtwarzać żadnych filmów, gier 3D (na okularach red/cyan) anaglifowych, które wcześniej mogłem odtwarzać na w/w sprzęcie bez żadnych problemów.
    Proszę o informacje
    Proszę o pomoc

Edit: Zrobiłem downgrade sterownika karty graficznej, ale już i tak nie odzyskałem swojego 3d, mimo, że teraz spełnia warunki dla HDCP

0
  Szukaj w 5mln produktów