Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gamepad Shark SH814 - zmniejszenie czułości, ustawianie gałek od pada

31 Lip 2011 15:51 30751 3
  • Poziom 8  
    Witam. Kupiłem sobie pada PC Shark SH814 PC USB PAD http://www.in4.pl/news_SHARK_SH814_PC_USB_PAD_oraz_SH822_PS2_GAMEPAD,23217.htm specjalnie wydałem kasę, żeby pograć przez neta na padzie ze względu na ''gałki'', którymi można sterować jakim kątem się chce - tylko istnieje problem, iż czułość jest za duża, lekko ruszę w prawo gałką i od razu skręca na maxa, muszę na prawdę lekko gałką ruszać żeby lekko skręcał. Czy jest może jakiś sterownik, ew. program do zmiany czułości analogów? mam sterownik, który zainstalowałem, ale ten sterownik jest tylko do wykrywania pada, nie ma żadnego .exe żeby odpalić i sobie pogrzebać. Bardzo bym prosił o pomoc, specjalnie wydawałem pieniądze, żeby kupić sobie pada i pograć z kumplami przez neta, nie mogłem kupić kierownicy, a oni mają - to na padzie chciałbym pojeździć na tych analogach i chciałbym zmniejszyć ich czułość, mam nadzieję, że istnieje jakiś program/dodatek do F1 2010 żeby ustawić gałki od pada.

Pozdrawiam.
  • Admin grupy komputery
    Włączyłeś tryb analogowy w joypad'zie? W opcjach gry powinny być ustawienia czułości skrętu analogowych kontrolerów.
  • Poziom 8  
    Tak, czerwona lampka się pali, co jest symbolem włączonych analogów. Zaś w grze nie ma takich ustawień. Jest tylko czułość kierownicy, a kierownicy mi nie wykrywa. - Normalne.