Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Philips 42PES0001D/10 Essence i moduł CI MPEG4 => MPEG-2

marcin.waski 31 Lip 2011 16:55 2663 2
  • #1 31 Lip 2011 16:55
    marcin.waski
    Poziom 23  

Witam Wszystkich Elekrodowiczów!

Telewizor Philips 42PES0001D/10 Essence kupiłem w jednej z naszych krajowych sieci sklepów RTV/AGD w lutym 2009 roku, gdy jeszcze do końca nie było wiadomo jaki system nadawania DVB-T będzie obowiązywał w naszym kraju.
    Noszę się z zamiarem odłączenia analogowej kablówki Aster od telewizora i wpięciu jej do nagrywarki stacjonarnej DVR. Do telewizora zaś chcę podłączyć dachową antenę do odbioru naziemnej cyfrowej telewizji DVB-T.
    Po zgłębieniu tajników instrukcji mojego telewizora okazało się, że dekoduje on DVB-T MPEG-2 i na szczęście ma slot na moduły rozszerzenia CI.
    Pytanie do znawców tematu i Fachowców od TV LCD Philips-a:
    -Czy taki moduł będzie pasował do mojego telewizora?:
    RWT - Neotion Pocket Free To Air - Polski konwerter MPEG-4 telewizji cyfrowej z najnowszym procesorem NP4+
    http://www.hollex.pl/moduly-ci-cams/1583-modul-neotion-fta-np4-mpeg-4
    http://www.swistak.pl/a17385254,MODUL-CI-MPEG-4-H-264-Konwerter-MPEG-2-Naziemna-TV.html

Temat jest dla mnie bardzo ważny, dlatego Bardzo Proszę Adminów o nieusuwanie linku do strony z modułem.

0 2
  • #2 31 Lip 2011 17:57
    irekr
    Moderator

Prawda jest taka, że nikt Ci nie da gwarancji że konkretny egzemplarz będzie działał na konkretnym modelu odbiornika.
    Poszukaj i necie danych odnośnie tego modułu RWT, kiedyś tam zaglądałem i była lista odbiorników z którymi na pewno nie współpracuje.
    Ale bez testów i tak się nie obędzie....
    Bywa że moduł CI pracuje z jednym modelem odbiornika a nie chce działać z takim samym modelem tego samego typu. Najwyraźniej różnice w oprogramowaniu dają się we znaki...

0
  • #3 26 Sie 2011 10:28
    marcin.waski
    Poziom 23  

Problem rozwiązałem tunerem SAT z wbudowanym tunerem DVB-Terriestrial Ferguson Ariva 220 Combo...

0
  Szukaj w 5mln produktów