Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo niewłaściwa praca interfejsu

31 Lip 2011 18:46 1365 2
  • Poziom 2  
    Użytkuję Forda Mondeo 2010 r. 1.8 diesel w wersji Titanium. Mam problem z dużym wyświetlaczem (interfejsem) , który samoczynnie przestawia się i przestają być widoczne np. nazwy stacji radiowych i inne szczegóły. Poprzednio wyświetlacz powracał samoistnie do właściwej pracy obecnie pozostaje dłuższy czas w ubogiej wersji wyświetlania. Czy ktoś mógłby pomóc i podpowiedzieć czy istnieje jakaś metoda samodzielnego przestawienie wyświetlacza do właściwej pracy? Dziękuję za pomoc.
  • Poziom 39  
    Wygląda na problem z softem licznika, jaka jest historia auta?
  • Poziom 2  
    Użytkuję samochód od października 2010 od nowości, przejechałem w tym czasie ponad 50 tys. km i nic poza mat. eksploatacyjnymi się nie działo. Raz gość mi przytarł boczne drzwi, które były lakierowane i w tym czasie mogli odłączać akumulator bo później nie domykała się boczna szyba bez ciągłego trzymania przycisku ale to samo powróciło do normy.

Dodano po 12 [sekundy]:

Użytkuję samochód od października 2010 od nowości, przejechałem w tym czasie ponad 50 tys. km i nic poza mat. eksploatacyjnymi się nie działo. Raz gość mi przytarł boczne drzwi, które były lakierowane i w tym czasie mogli odłączać akumulator bo później nie domykała się boczna szyba bez ciągłego trzymania przycisku ale to samo powróciło do normy.