Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop samsung rv-510 i klawiatura

pawel5555 31 Lip 2011 21:48 2348 3
  • #1 31 Lip 2011 21:48
    pawel5555
    Poziom 9  

Witam
    Mam taki troche dziwny problem Laptop Samsung RV-510 na pokładzie win 7
    Kłopot polega na tym że klawiatura działa błednie to znaczy wszystkie cyfry i litery sa w innych miejscach a część wogóle nie działa .
    Problem jest o tyle złożony że po wejściu do biosu i ustawieniu na domyslne wartosci klawiatura zaczyna działac poprawnie do momentu wyłaczenia kompa lub restartu i tak za każdym razem trzeba odwiedzić bios . Zrobiłem już recowery do stanu dziewiczego. i zaktualizowałem bios do najnowszego ale nic nie pomogło .
    Za pomoc z góry dziekuje
    Pawel5555

• #2 30 Mar 2012 06:24
    jargol6967
    Poziom 7  

sprawdz sobie moze wydolnosc baterii podtrzymujacej zegar cmos. moze to da rade
    ps dalbys rade zrobic dumpa swojego biosa z tego samsunga bo moj swiruje jeszcze bardziej

• #3 22 Cze 2013 23:29
    gremio86
    Poziom 13  

Nie działa mi część klawiatury w Samsungu RV510. Dokładnie to: Z,V, spacja, kursor (strzałka) w dół i górę. Szukam porady u doświadoczonych forumowiczów czy tu nie nie ma jakiegoś chaczyka? Chodzi o to, czy usterka jest banalna i to tylko moduł klawiatury czy może coś innego na płycie głównej? Moduł klawiatury po demontażu wygląda na zakurzony. Flex wygląda na cały. Złącze wizualnie jest też ok. Czy to świadczy o tym, żeby śmiało kupować moduł klawiatury i wymieniać?

• #4 23 Cze 2013 07:52
    boro1234567
    Spec od komputerów

Raczej klawiatura do wymiany.
    Nie była zalana?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME