Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kłopot z LG Flatron 795

08 Mar 2002 17:07 3305 16
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Napewno można temu zaradzić. Ale lepiej reklamować i wymienić na nowy.
    Nie wiem jak to jest w flatronach, ale do tego celu służą magnesy stałe lub elektryczne umieszczone odpowiednio przy bańce kineskopu. Jak są stałe to może np. przy transporcie się "urwały" i mają inne położenie. Może wystarczy je tylko dogiąć.
    Bez względu jaki jest typ korekcji w sposób mechaniczny jest zawsze cięzko zrobić to optymalnie.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Moim zdaniem problem tkwi w nirównomiernie
    przylegających do kineskopu cewkach.
    Monitor należy reklamować!
  • Poziom 14  
    Nie wszystkie tak mają! Kupiłem sąsiadowi taki monitor i jest OK!
    A swoją drogą to co za problem przed kupnem
    podłączyć taki monitor i obejrzeć.
    Jeżeli w jakiejś firmie nie chcą tego zrobić, to idziemy do takiej w której podłączą.
  • Poziom 13  
    Z monitorami LG Flatron jest wszystko OK wystarczy posiedziec i wyregulowac bardzo rzadko sie zdarza zeby nie mozna bylo ustawic geometrii fakt trzeba temu poswiecic troche czasu ale wszytko dziala OK
  • Poziom 24  
    Ja miam przypadek z obrazem czasami pomniejsza się obraz skacze jakby zimny lut czasami tydzień ok a czasami na okrągło miga cały ekran/ na taki że marginesy z 1 cm mają.
  • Poziom 12  
    kurde , a już chciałem kupić taki monitor ,teraz muszę rozważyć "jego zalety eksploatacyjne "
  • Poziom 15  
    Uwaga!!!
    Mają chyba wszystkie kupowane w hipermarketach!!!!!!
    Testowałem ostatnio 4 LG różne modele z hipermarketów i 3 z normalnego sklepu. Panowie różnica widoczna okiem. Cena niestety też, na tym samym modelu do 120 złotych różnicy!!!, ale brak wad z tych z macro i podobnych. LG napewno warty jest zakupu, ale rozważyć należy źródło!!!
    Mój znajomy kupił w macro, przy 60Hz obraz na krawędziach lata jak firanka przy otwartym oknie, ten sam model u jego szwagra (kupiony w sklepie komputerowym, ale droższy o 87 złotych) nie ma tych wad, za to obraz jest płaski, a nie wklęsły i bez zbędnych animacji na krawedziach