Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupię odkurzacz Predom Zelmer typ: 268

makraucheń020 01 Sie 2011 17:58 4073 12
    makraucheń020
    Poziom 9  
    Jestem zainteresowany kupnem odkurzacza Predom Zelmer typ: 268 Kupię odkurzacz Predom Zelmer typ: 268
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD
    Dałem podobne ogłoszenie juz ponad rok temu. Niestety nie udało mi się go zdobyc, więc będzie ciężko :)
    makraucheń020
    Poziom 9  
    możliwe że będzie ciężko ale może nam się w końcu uda, ja chodzę po bazarach i nigdzie nie mogę tego odkurzacza dostać raz miał facet ze 2 lata temu to głupi byłem że nie kupiłem choć odkurzacz był w opłakanym stanie
    staś pytalski
    Poziom 35  
    A szukasz sprawnego czy uszkodzonego, bo gdzieś u kogoś widziałem coś serii 2XX ale nie pamiętam reszty, dowiem się co i jak i dam znać.
    makraucheń020
    Poziom 9  
    może być uszkodzony lub sprawny, gdyby był uszkodzony to zawsze mogę go naprawić
    staś pytalski
    Poziom 35  
    Dzwoniłem, sprzętu nie ma, był to prawdopodobnie 261, bo miał jeden przełącznik na obudowie.
    makraucheń020
    Poziom 9  
    ok dzięki nie ma problemu, trzeba szukać dalej :)
    Cowboy zagrabie
    Poziom 28  
    mam gdzieś w piwnicy taki odkurzacz, tylko że w kawałkach. Jakieś 20 lat temu przestał działać, więc rozmontowałem i po stwierdzeniu że padł wirnik ulokowałem w piwnicy "na cięższe czasy"
    makraucheń020
    Poziom 9  
    chętnie bym nim się zaopiekował, mam nadzieję że obudowa od środka nie jest zaatakowana przez rdzę
    Cowboy zagrabie
    Poziom 28  
    Gdy tylko znajdę trochę czasu postaram się go odgrzebać. A swoją drogą co fascynującego jest w tym modelu że jst tak poszukiwany?? I komu mam oddać tą zabawkę? dzi_dzius`iowi czy makrauchniowi020
    dzi_dziuś
    Specjalista AGD
    Cowboy zagrabie napisał:
    I komu mam oddać tą zabawkę? dzi_dzius`iowi czy makrauchniowi020

Mi :)
    Fascynującego ? Ciekawe pytanie, na które nie umiem odpowiedzieć :)
    Od wielu lat tworzę kolekcję drobnego sprzetu AGD wyprodukowanego w Polsce w latach 1955-90. Zanalazło się w niej 30 różnych modeli odkurzaczy, a tego typu i kilku innych brak. Niestety mimo, że szukam na bieżąco, szanse za ich zdobycie maleją z każdym rokiem i na to nic nie poradzę :(
    makraucheń020
    Poziom 9  
    ja dałem temat więcej proszę mi go oddać, pierwszy wyraziłem chęć zaopiekowania się nim!!!!

Dodano po 7 [minuty]:

fascynujący w odkurzaczu 268 jest design więc proszę go mi oddać a nie dzi_dziuśowi gdyż on nie odpowiedział na zadane pytanie dlaczego jest fascynujący???

Dodano po 55 [sekundy]:

Cowboy zagrabie napisał:
    Gdy tylko znajdę trochę czasu postaram się go odgrzebać. A swoją drogą co fascynującego jest w tym modelu że jst tak poszukiwany?? I komu mam oddać tą zabawkę? dzi_dzius`iowi czy makrauchniowi020

oczywiście że mnie :)
    mrhari
    Moderator AGD
    Temat zamykam. Proszę się porozumieć na PW.