Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acoustic Energy evo 3 gdzie kupić niskotonowce

PawełKajtaniak 01 Sie 2011 20:45 1005 2
  • #1 01 Sie 2011 20:45
    PawełKajtaniak
    Poziom 9  

Witam mam do kupna kolumny Acoustic Energy evo 3 ale w głośnikach niskotonowych są pogniecione membrany. Podobno głośniki grają dobrze. Chciał bym się was spytać gdzie kupić takie głośniki niskotonowe. Ponieważ w późniejszym czasie chciał bym to naprawić. Ewentualnie może ktoś sprzedaje same membrany. Pozdrawaiam i proszę o szybką odpowiedź.

0 2
  • Pomocny post
    #2 04 Sie 2011 14:34
    zukzukzuk
    Poziom 20  

Witam!
    Z osobą zainteresowana już sobie wyjaśniłem sprawę. Pozytywnie...

Więc moje zapytanie kieruje do Moderatorów.
    Czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego usunięto mój RZECZOWY i sądzę, że POMOCNY post w ww. temacie?
    Kto doniósł? I dlaczego?
    Czy był niezgodny z regulaminem? Społecznie szkodliwy?
    Swoje racje podnoszę tym bardziej, że jak dotąd (po trzech dniach) nie udzielono ŻADNEJ odpowiedzi w temacie, a zainteresowany prosił by udzielić ją szybko... Więc dlaczego nie można polecać szukać rozwiązania gdzie indziej?

A może regulamin zabrania szukania pomocy/rozwiązań poza tym forum?
    Żenada...

Dobrego samopoczucia oraz wiary we własną wszechwiedzę i nieomylność życzę Włodarzom tego forum!

0
  • #3 04 Sie 2011 17:18
    PawełKajtaniak
    Poziom 9  

zukzukzuk napisał:
    zukzukzuk
    Takie jest życie lepiej usunąc post bo na tym forum każdy jest mocny jeżeli szukać czegoś na allegro i wstawiać linki bo tak najprościej. Najwięcej odpowiedzi jest w tematach "jaki wzmacniacz do tonsili" albo "gdzie kupić głośniki tonsila" a jeżeli ktoś potrzebuje porady w duuuuuużo lepszych kolumnach od Polskich starych Tonsili to nikogo nie ma do pomocy. Z resztą znalazłem już sklep z takimi głośnikami (co prawda drogie bo 90 funtów) również znalazłem osobę która regeneruje tego typu głośniki za 150zł za sztukę.

0