Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Polsatu, czy będzie ściągał FTA ?

03 Sie 2011 08:55 9600 5
 • Poziom 9  
  Witam
  Mam małe pytanie. Mam okazję dostać dekoder z anteną od osoby, której skończyła się umowa w Cyfrowym Polsacie i teraz mu wszystko leży ( dekoder + karta ). Cyfrowy Polsat informuje, że po zakończeniu umowy można oglądać kanały niekodowane. Ale spotkałem się z opinią, że po wygaśnięciu umowy pojawia się np "błąd 04" i dekoder z kartą ( jako że są sparowane ) są już do wyrzucenia właściwie.
  Czy ktoś z was użytkuje dekoder Samsung DSB S305G na FTA na karcie z Polsatu ? Jest to wg możliwe ?
  Jeśli nie, to nie chce się bawić w dekodowanie i kupno karty Fun.
 • flexghzflexghz
 • Poziom 35  
  Witam, mam taki dekoder z działającymi FTA.
  Gdyby nie działały niech właściciel dekodera zadzwoni do CP i poprosi o włączenie kanałów FTA dla danej karty (jak nie zalega z płatnościami powinni włączyć).
 • flexghzflexghz
 • Poziom 33  
  Każdy dekoder Polsatu ma możliwość oglądania FTA po wygaśnięciu umowy.
  Jeśli wyskoczy błąd 04 lub 09 to trzeba zadzwonić na infolinię i pytać o ponowienie sygnału. Zazwyczaj w ciągu 30 minut wraca sygnał i kanały niekodowane.
 • Poziom 9  
  Nie nie na pewno nie zalega z żadnymi płatnościami opłacał abonament do ostatniego miesiąca umowy i później przeszedł na coś innego zamontował wszystko nowe a teraz stary zestaw mu leży. Dzięki za odpowiedzi bo nie wziąłbym gdyby mi to działało. Spróbuje jutro to zabrać, podłączyć i zobaczyć.
 • Poziom 11  
  Witam. A co zrobić w przypadku, kiedy jesteś za granicą (Anglia) i jesteś na satelicie Astra2, gdzie nie możesz wejść na kanał 23 i zadzwonić do CP? Obrót talerza nie wchodzi w grę, a co miesiąc odłączać dekoder i iść do znajomych by podpiąć go pod Hot Bird już Cię wku.... Jak na innej satelicie ominąć błąd 09 na długi czas? Dekoder mam na własność i nie chce się go pozbywać. Dodatkowo mam kartę zielonkę ze starego Philipsa. Czy mogę tanim kosztem oglądać kanały FTA na innej satelicie. Proszę o odpowiednie linki, lub sugestie na ten temat.
 • Użytkownik usunął konto