Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dopisanie pilota do bramy garażowej hormann A460

03 Sie 2011 09:18 8596 4
  • Poziom 2  
    Witam,
    posiadam pilota orginalnego do bramy garażowej ww 4 kanałowego (http://allegro.pl/dtm-neo-4-kanaly-nowy-pilot-okazja-promocja-fv-i1731157908.html), lecz zamiast napisu DTM jest napis UNI-Door. Chciałbym zaprogramować drugiego pilota ponieważ kupiłem drugie auto. Myśle żeby zakupić pilota z powyższego linku. Proszę o pomoc jak szybko i skutecznie go zaprogramować. Czy jest możliowść programowania bez rozbierania centralki, ponieważ jest to hala garażowa we wspólnocie mieszkaniowej?
    Z góry dziekuję za pomoc
  • Poziom 23  
    Daj zdjęcie pilota,jeśli to pilot na kod zmienny to programuje się go od tego obecnego pilota,jeśli zaprogramujesz nowego pilota do odbiornika przy napędzie to tylko twój pilot będzie otwierał bramę.
  • Poziom 2  
    http://allegro.pl/dtm-neo-4-kanaly-nowy-pilot-okazja-promocja-fv-i1731157908.html

Takiego myslę zakupić, a posiadam takiego samego z napisem uni-door. Jeżeli ktoś może mi podpowiedzieć jakiś zamiennik, którego łatwo zaprogramować to będe wdzięczny. Na allegro są inne piloty do bram hormanna które działają na częstotliwości 868, nie wiem jak sprawdzić częstotliwość na naszej bramie, żeby mieć pewność, że jak kupie taki zamiennik to będzie działał. Co z tym fantem zrobić, czekam na podpowiedzi. Pozdro
  • Poziom 10  
    Aby mieć pewność czy pilot który chcesz zakupić będzie dobry należałoby sprawdzić jakie jest radio. Z tego co się orientuje to można u producenta zamówić sobie nazwę firmy na pilocie jeśli się bierze duże ilości . Jeśli jest to rzeczywiście droga radiowa dtm to teraz istnieje pytanie czy radio ma założone blokady : 1- na zdalne dopisywanie pilotów (większość serwisów blokuje ) 2 - na manualną ingerencje w radio (często zakładana lecz nie zawsze) instrukcja do DTM - Max
    Załączniki:
  • Poziom 24  
    Jeżeli na pilocie jest inna nazwa niż DTM lub NEO to nie dasz rady zaprogramować takiego pilota do radia na którym działają piloty uni-door.Firma DTM po za logo na pilocie oferuje jeszcze inny kod pilotów niż oryginalne DTM .Wobec powyższego proponuję się zgłosić po pilota do firmy która to montowała.