Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reloop RMX-20 czy może BEHRINGER DJX 400 ??

03 Sie 2011 15:38 1800 5
  • Poziom 12  
    Witam zastanawiam się nad kupnem jednego z wyżej wymienionych mikserów który osobiście lepiej byście polecili. Od miksera wymagam aby miał odsłuch z tego co wiem to oby dwa posiadają takowy, do tego miksera chce podłączyć laptopa i grać z VDJ no i 3 najważniejsze posiadam cyfrową kamerę pogłosową BEHRINGER MINI FEX 800 tam są różne efekty do vocalu delay , club itd chodzi o to żebym te efektu mógł wykorzystać poprzez mikser tylko nie wiem czy da rade słyszałem że do tego musi być odpowiedni kanał jakiś send/return czy coś takiego ale dokładnie nie wiem proszę o pomoc.
  • Poziom 21  
    Znajdź na allegro pioneera djm 300, to samo co djx 400 tylko lepsze wykonanie. Efektor możesz wpiąć bezpośrednio między mikser a końcówki mocy lub pomiędzy mikrofon a mikser.
  • Poziom 17  
    Behringery nie są zbyt wytrzymałe i szybko się psują/zużywają wszystkie fadery i potencjometry.
    Efekt można też podłączyć między CD a mikserem. Wszystko zależy od Efektu jaki chcesz uzyskać. Opisz co to ma być za efekt? Pogłos, flanger itp.
  • Poziom 13  
    Zobacz sobie Numark DXM06
  • Poziom 32  
    Znowu brak wiedzy ale piszecie by tylko pisać.

Cytat:
    Znajdź na allegro pioneera djm 300, to samo co djx 400 tylko lepsze wykonanie.

Że co proszę? Chyba djx400 to to samo co djm300.

Cytat:
    Behringery nie są zbyt wytrzymałe i szybko się psują/zużywają wszystkie fadery i potencjometry.

Mam dwie sztuki djx400 (oba 2007r), w tym jeden grał przez dwa lata wszystkie weekendy i jakoś nic nie padło, nic się nie wytarło. Co innego wszelkie numarki, tanie reloopy i inne podobne cenowo. Behringer stosował firmowe fadery i w relacji cena/jakość cierpiała tylko jakość dźwięku. Jedynie wadliwym był djx700 ale nie na tyle by go całkowicie przekreślać. Poprostu wiele ich sprzedano oraz z racji tego, że były podobne do pioneera wymagano od nich jego solidności. Ale i ten mit obalony.
  • Poziom 31  
    Kolejna profanacja. Kupuje mixer a chce grac z wirtuala...bosze ludzie kiedy wy zaczniecie uzywac sprzet zgodnie z jego przeznaczeniem. A w laptopie nie lepiej sobie grac z jakiegos programu?