Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes e200, 136KM Benzyna,LPG. STRZELA NA GAZIE I BENZYNIE..

04 Aug 2011 01:29 3346 2
  • Level 1  
    Witam! Problem moj zaczal sie jakies 4000 tys km po zalozeniu instalacji LPG.. Samochod poczatkowo strzelal tylko na gazie pozniej na benzynie tez zaczal strzelac. Strzelanie wystepuje przy ruszaniu, wjazdu pod gore lub po mocniejszym dodaniu gazu. Dodam jeszcze ze wymienilem swiece, przewody wysokiego napiecia cewki, przepustnica czysta a przeplywomierz sprawny. Nie mam mozliwosci jechac z reklamacjami do faceta co mi gaz zakladal bo jestem z autem w UK a instalacje zakladalem w kraju. Bylem tutaj u gazownika powiedzial mi ze musze zresetowac mape benzynowa, przywrocic ustawienia fabryczne, wtedy on moze mape gazu do benzyny ustawic, jak zresetowac mape benzynowa?? Czy ten pan mial racje waszym zdaniem?? Dodam ze mam instalacje KME Diego, wtryskiwacze valtek czerwone (teraz juz wiem ze to lipny sprzet wtedy nie:( ), tomasetto rduktor i wielozawor. Jest to moj pierwszy post na forum jestem zarejstrowany od dzisiaj wiec jesli byl juz taki post to prosze o wyrozumialosc, choc szukalem podobnych ale niewielem mi to dalo. Za kazda pomoc dziekuje.

Dodano po 2 [minuty]:

Dodam ze jest to 97rok auta wersja avantgarde
  • Level 20  
    Trzeba to zrobić na star diagnosis, albo ktoś kto robi chip tuning może to zrobić, jeżeli działo się to od początku to możliwe że jest coś źle podpięte do LPG, albo za bardzo przestawiony jest zapłon, ewentualnie wypalone zawory, teorii może być wiele.
  • Level 16  
    sprawdz czy nie masz przebicia na cewce zaplonowej bo na sekwencji auto nie powinno strzelac chyba ze masz roszade i wali iskra gdzie chce a z ta mapa na benzynie to daj sobie spokoj

Moderated By Pawel wawa:

Ostrzeżenie. Takiej pisowni nie tolerujemy.3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.