Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz przemysłowy. Karcher WD 3.200.

zgoda150 04 Aug 2011 17:36 5633 5
Fluke Kamera Termowizyjna
    zgoda150
    Level 9  
    Potrzebuje kupic odkurzacz. Będzie używany w samochodzie, czasem pod szlifierkę(lub coś w tym stylu), na początku też będzie wciągał pyły z gipsu. budżet bardzo ograniczony. myślałem nad Karcher WD 3.200, albo jakimś chińskim. co będzie lepsze?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Fluke Kamera Termowizyjna
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W Lidlu widziałem odkurzacze przemysłowe ich wewnętrznej marki Parkside po 299 zł (teraz chyba już po 345 zł). Co ciekawsze, dokładnie taki sam odkurzacz, ale to detal w detal, widziałem później z Castoramie, czy innym markecie. Oczywiście z inną etykietką i kosztował już 579 zł.
    Osobiście uważam, ze narzędzia z Lidla stoją na wysokim, jak za sprzęt za tą cenę, poziomie i w zupełności wystarczą do amatorskiej pracy.
  • Fluke Kamera Termowizyjna
    zgoda150
    Level 9  
    będąc w lidlu nie widziałem żeby mieli takie odkurzacze. ogólnie lepiej kupic tego karchera czy jakiś chiński z allegro?
    User removed account
    Level 1  
    sebastian.rak
    Level 16  
    Ja osobiście wybrałbym Karcher-a. Co do odkurzaczy z Lidla, nie widziałem ich w akcji, ale faktycznie wyglądają solidnie (jak na swoją cenę).

Jak będziesz odkurzać pył gipsowy to używaj worków (+ filtr), a nie samego filtra bo go zaraz zapchasz
    zgoda150
    Level 9  
    dziwi mnie że karcher jest w cenie chińskich. Jeśli karcher jest lepszy to jakim cudem jest w cenie chinek?