Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka najlepsza pralka do 800 zł?

tomjey 04 Aug 2011 22:37 4492 6
 • #1
  tomjey
  Level 16  
  Szukam taniutkiej pralki. Tak do 800zł. Jest tego troche na rynku a mama ma naprawde skromne wymagania:
  -możliwie jak najdłuższa gwarancja
  -bezwaryjność
  -program krótki
  -mozliwie oszczędna
  W rodzinie mamy sporo sprzętu Elektroluxa i nic sie nie psuje wiec w tym kierunku patrze. Na pewno nie chce Beko i Amici - po prostu mogłbym wyliczać 50 wersów sprzętu który popsuł sie nam w czasie i po gwaracji..
  Co myślicie o tym sprzęcie : http://www.ceneo.pl/8477074
 • #2
  brzuch0
  Level 17  
  A czemu nie amica? Dokupisz gwarancje na 5 lat i dostaniesz jeszcze żelazko gratis. Ewentualnie ariston możesz nawet dokupić dodatkowo 4 lata gwarancji czyli teoretycznie 6 lat spokoju.
 • #3
  tomjey
  Level 16  
  Amici nie chce bo w rodzinie mamy dwie pralki ktore padły po kilkunastu miesiacach, do tego jakaś klątwa z serwisem ktory nie potrafił tego naprawić w ciagu 2 miesiecy. Z samej pracy pralki też siostra nie jest zadowolona (jak już działa).
 • #4
  KacperJ
  Level 12  
  A czy Amica nie dawała ostatnio 5 lat gwarancji gratis? Sporo osób na ceneo o tym pisze.
  Ile zwykle kosztuje taka przedłużona gwarancja? W Avansie powiedzieli mi 20% za dodatkowe 3 lata.
 • #5
  brzuch0
  Level 17  
  Np przy zakupie suszarki ariston ( cena zakupu 1300 zł) gwarancja na 5 lat 180 zł a na 6 lat 240 zł i to jest gwarancja producenta. Pralka amica kupował mój znajomy ( za ok 900 zł modelu nie pamiętam) za niecałe 200 zł dostał dodatkowa gwarancje i żelazko.
  Z kolei jak w sklepie można dokupić dodatkowa gwarancje to w rzeczywistości nie jest to gwarancja, ale polisa ubezpieczeniowa. Np w Saturnie po awarii sprzętu np w 4 roku trwania tzw gwarancji i przy nie opłacalnej naprawie dostajesz 60% wartości sprzętu. a nie 100 % jak wg mnie powinno być.
 • #6
  User removed account
  Level 1  
 • #7
  KacperJ
  Level 12  
  Jeszcze z rok temu sporo sklepów internetowych miało odbiór osobisty jako opcje. Teraz widze ze jest jakaś zmowa i wiekszosc z tych firm polikwidowało oddziały i nie można już nic odbierać w oddziale gdzies w naszym regionie. Co jest grane? Rozumiem że jeden sklep, ale nagle prawie wszystkie na to wpadły żeby naciągać na kuriera?