Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana "blaszek" łącząch panel z radiem (brak reakcji na przyciski)

pablo_mu15 05 Sie 2011 07:51 1358 2
  • #1 05 Sie 2011 07:51
    pablo_mu15
    Poziom 8  

Witam. Jestem posiadaczem radia LG LAC7800R, ostatnio radio przestało reagować na przyciski i nie wyświetla napisów na wyświetlaczu, jestem pewny, że jest to wina złotych blaszek na radiu (poukruszały się od otwierania panelu przykładowo do włożenia CD), które stykają się z blaszkami na panelu. W związku z tym mam pytanie czy wie ktoś jak można ten element wymienić (a myślę, że idzie bo da się to wykręcić) czy można gdzieś taki cały element kupić lub jak i gdzie mogę to naprawić. Byłbym też wdzięczny za powiedzenie mi jak się ten element nazywa. Mam nadzieję, że temat umieściłem we właściwym dziale, jeśli nie proszę o przeniesienie. Pozdrawiam

0 2
  • #2 05 Sie 2011 12:04
    rafcio363
    Poziom 30  

Jedynie Serwis Autoryzowany LG są to styki łączące panel z płytą główną.
    Chyba taki serwis jest w Sosnowcu jak dobrze pamiętam.

Nie widziałem jeszcze ukruszonych tych styków tym bardziej w 3 letnim radiu (bo chyba twoje więcej niema).
    Sprawdź lepiej czy dochodzą 2 plusy zasilające na kostkę iso z tyłu.

0
  • #3 05 Sie 2011 15:46
    pablo_mu15
    Poziom 8  

@rafcio363 dzięki za pomoc, ale to na bank te styki, bo już wcześniej radio ciężko reagowało i trzeba było dociskać panel, widać, że się posypały, liczyłem, że takie coś da się jakoś kupić, albo zlecić komuś naprawę. Gdyby ktoś jeszcze był w stanie mi pomóc to będę wdzięczny.

0
  Szukaj w 5mln produktów