Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to rodzaj wtyku? Chciałbym przedłużyć kabel

05 Sie 2011 12:29 975 5
  • Poziom 9  
    Witam,
    jak w temacie. Mam wieżę Sony 4-członową. Subwoofer jest podłączony dwoma kablami, jeden to rca a drugi to ten na zdjęciu. Potrzebuje oba przedłużyć bo będę miał nowe meble. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    W instrukcji jest to nazwane jako Sub Woofer Control, cinch natomiast jako Sub Woofer Out. Niestety w googlach nic nie znalazłem.

Pozdrawiam

Kolega raczy się zapoznać z PRAWIDŁOWYM sposobem zamieszczaniem zdjęć.
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 19  
    Witam!
    Niestety nie wiem jaki to wtyk ale może by przeciąć kabel od kolumny i dołączyć taki kabel. Odczytaj jaki jest jego przekrój (na nadruku na przewodzie) i kup w sklepie elektrycznym/elektronicznym odpowiednią jego długość . Z przedłużaczem RCA nie powinieneś mieć problemu.

Pozdrawiam
    tobbit
  • Poziom 11  
    Jest to wtyczka MTA100
  • Poziom 9  
    o, dzięki, już jestem blisko :) na pewno MTA100? Ta wtyczka jest z kabla 2-żyłowego, znajdowałem same z kilkoma otworkami.
    Ten wtyk jest dziwny, ma 2 prowadnice po bokach i trójkątne zagłębienie od spodu ;/
  • Poziom 11  
    Niema już zdjęć więc więcej ci nie powiem ja uważam że to MTA100 lub coś podobnego do tego. Najlepiej zanieś ten kabel z wtyczką do sklepu elektronicznego i oni już powinni wiedzieć.
  • Poziom 9  
    dziękuję
    to na pewno z systemy MTA, słusznie, tak zrobię