Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Quadral model Montan (seria Phonologue). Co to jest?

ido 07 Sie 2011 11:41 1825 2
  • #1 07 Sie 2011 11:41
    ido
    Poziom 9  

Witam. Czy jest ktoś kto orientuje się co to za kolumienki bo z tego co widzę po osiągach, to lepsza liga. Wysokotonowiec wstęgowy. Jestem ciekawy jak kreuje się scena przy słuchaniu tych kloców no i najważniejsze czy podane przez producenta osiągi są prawdziwe (pasmo przenoszenia: 30Hz-50Khz !!??). Czy jest to klasa podobna np. do Infinity Renaissance? Aha i jeszcze jedno pytanko czy Harman Kardon AVR 360 nadaje się do Quadrali? Za wszelkie odpowiedzi dziękuję i pozdrawiam.

0 2
  • #2 07 Sie 2011 20:19
    zukzukzuk
    Poziom 20  

Cześć!
    Co by nie mówić, na moje "oko" rzeczone kolumny zapewne prezentują klasę nowych za 10 i więcej kzł, choć kosztują 2500-3000 kzł (widziałem je nawet za 2000 zł i mniej). Słuchałem kilku starych gratów, ale tych akurat nie.
    Renaissance 90 oferują jednak za prawie 2 razy tyle... I te znam dobrze :D
    Jeśli kiedykolwiek się zepsują - kupię następne (same przetworniki niezmiernie trudno dostać i są bardzo drogie).
    Mogę zapytać skąd Ci przyszło do głowy porównanie akurat do Infinity R90?
    W audio lepsze/gorsze, to pojęcia względne.

Gdybym był na Twoim miejscu nie oglądałbym się za niczym nowym, aczkolwiek jest jedno ale:cry:
    Z amplitunerem AV zagrają na niewielki ułamek swoich możliwości. To pewne! Góra może być za ostra, a bas przypuszczalnie będzie miał słabą kontrolę. Choć mogą POZYTYWNIE zaskoczyć! Zależy co masz lub co miałeś poprzednio?

Pozdrawiam!

0
  • #3 07 Sie 2011 20:27
    ~ReverseEsper
    Poziom 15  

Obawiam się, że nie ma się co łudzić, ta aukcja skoczy pod sufit dzień przed końcem. Też się im przyglądam.

0