Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam mapy wtrysku do instalacji Bigas do hondy accord 1997 2.0

07 Sie 2011 15:00 1692 11
  • Poziom 9  
    Szukam mapy wtrysku do instalacji Bigas do hondy accord 1997 2.0

Wgrałem jakiś standart i próbowałem wyregulować ale ciągle nie chodzi tak jak powinno :(
    Bardzo prosze o pomoc !

z góry dzieki !
  • Poziom 16  
    najpierw skalibroj instalacje
  • Poziom 9  
    już kalibrowałem.kilkakrotnie
  • Poziom 16  
    a jakie objawy ze twierdzisz ze cos nie tak pracuje
  • Poziom 9  
    po kalibracji i ustawieniu dawki przy zadanym obciażeniu. nieregularnie przyspiesza, szarpie, wypadają zapłony. po resecie kompa głównego i pracy na benzynie silnik śmiga aż milo.po wlaczeniu gazu zaczyna nierówno pracowac. po powrocie na benzyne problem zostaje.
    poprzedni właściel coś grzebał przy tej instalce i wgrywał. jestem pewny ze jest zla mapa bo po przejsciu na gaz i z powrotem rozjezdza sie mapa benzyny
  • Poziom 16  
    mape skasuj calkowicie skalibroj i sprawdz wtedy jak nie pomoze to sprawdz szczelnosc przewodow miedzy listwa a kolektorem jesli ok to podejrzenie pada na sama listwe ,a jesli potrafisz to ustaw go recznie po kalibracji
  • Poziom 9  
    ustawiałem, szczelność sprawdzana detektorem gazu.podcisnienie też szczelne. kiedyś widziałem na necie manual do wtryskiwaczy bigasa ale teraz nie moge znaleźć. Rozbiore je i wyczyszcze.Ale fakt faktem ze ewidentnie jest to programowa usterka. Wpada mi do glowy rownież nieprawidlowy firmware komputera gazowego.Znalazlem troche oprogramowan ale sie boje ze podczas prób padnie.Jak sadzisz? firmware moze miec tu znaczenie ?
  • Poziom 9  
    ponawiam zapytanie
  • Poziom 16  
    jak nie idzie ustawic recznie to cos nie tak jest a masz mozliwosc podlozyc inna listwe
  • Poziom 9  
    Wgrany był firmware który mieszał szyki komputera podczas kalibracji. Jakaś niedoróbka w wersji beta.Po wgraniu najnowszego oprogramowania wsio zagrało.