Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iphone 4 po jailbreak no service

Venom_84 08 Aug 2011 13:08 3312 14
    Venom_84
    Level 21  
    Witam. Mam iphone 4 klient robił aktualizacje z 4.2 . Po czym telefon przestał się włączać. Teraz ma wgrany 4.3.5 zrobiony jailbreak po którym aparat nie chciał się włączyć.... redsnow zrobiłem "just boot..." aparat się teraz włącza ale no service. jak chce wgrać snow666 resetuje się i wisi na logo to samo jak chce zrobić jakikolwiek reset. o dziwo jak go normalnie wyłączę to też potem przy próbie włączenia wisi na logo. potem za każdym razem trzeba robić mu redsnow "just boot..." żeby się odpalił. Nie mam pojęcia co dalej.... .
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    rgsm
    Level 16  
    Mam taka sztuke i mecze ja juz od prawie miesiaca i tez nie moege sobie dac z nia rade. Ktos moze zaradził temu?
    wiśniowy18
    Level 33  
    Iphone po restore jest aktywowany itunes i kartą sim ? jak jest aktywowany jailbreakiem to nie będzie zasięgu. Jailbreak do wersji 4.3.5 jest tethered więc dlatego po każdym wyłączeniu trzeba robić just boot :D
    Venom_84
    Level 21  
    Zapomniałem dodać, że przy próbie aktywacji wywala że karta jest nie kompatybilna, karta nie jest oryginalna co klient dostał przy zakupie ale jest sieci na którą iphone był .. PLAY.
    wiśniowy18
    Level 33  
    więc simlock jest na jakąś inna sieć :D
    Venom_84
    Level 21  
    Z dokumentów i z tego co klient mówi Iphone był zakupiony w play.
    wiśniowy18
    Level 33  
    No to musi się dać aktywować kartą Playa
    Venom_84
    Level 21  
    Nowy starter rozpakowałem i wycinarka żeby się zmieściła i nic ciągle mam ze niekompatybilna. Przecież nie możliwe żeby on był przypisany pod kartę sim ....???
    Zadzwoniłem, do klienta w tej sprawie jak tylko będzie mógł dowiezie dokumenty i kartę sim.
    tyle że jest na urlopie za bardzo mnie z irytował żeby czekać spróbuje na innej karcie.
    Venom_84
    Level 21  
    Okazuje się że telefon z uk. dokładnie z sieci 3Uk. Kartę zamówiłem, ciekawe czy zaktywuje się bez problemu .
    ebry
    Level 30  
    Pewnie tak, skoro jest z 3UK. Jak podniosłeś BB z 01.59.00 to simlocka nie zrobisz już.
    rgsm
    Level 16  
    Ja zamówiłem IUSIM i programator do karty Gevey SIM w celu aktywacji, na jutro powienienem to sprawdzic. A jesli chodzi o simlocka to przy tych wersjach tylko IUSIM zostaje.
    Venom_84
    Level 21  
    Aktywował się na karcie 3UK ale jak wkładam kartę play to jedna kreska zasięgu i nie można dzwonić. Podobno telefon był bez simlocka. klient używał wcześniej na karcie play i dlatego myślał że telefon jest z Play. Jedna kreska i brak możliwości połączeń lub no service.
    poochone
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Venom_84 wrote:
    Aktywował się na karcie 3UK ale jak wkładam kartę play to jedna kreska zasięgu i nie można dzwonić. Podobno telefon był bez simlocka. klient używał wcześniej na karcie play i dlatego myślał że telefon jest z Play. Jedna kreska i brak możliwości połączeń lub no service.

Bo ma simloka wiec dlatego tak jest jedynie po kodach simloka sciagnac i to wszystko.
    ebry
    Level 30  
    Ma simlocka, dlatego ma jedną kreskę. Wcześniej miał BB 01.59.00 i zdjętego locka. Po update, podniósł się BB i założył simlock.

Dodano po 1 [minuty]:

@poochone są kody do 3UK?