Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens MT50 - baterie, wyłączanie

rysi3k 23 Lis 2004 18:50 828 2
  • #1 23 Lis 2004 18:50
    rysi3k
    Poziom 9  

Witam
    Kupiłem na Allegro Siemensa MT50 i koleś dorzucił dwugą baterię poza oryginalną. Bateria oryginalna trzyma około 1,5 doby - pisał że taka jest. Ale druga bateria jest nowa lecz coś z nią jest nie tak - jak wkładam to telefonu to cały czas pojawia sie napis Bateria pusta! Naładuj! Jak chce ładować (na wyłączonym czy włączonym) to telefon po jakimś czasie sam się wyłącza i juz raczej nie ładuje - nie ma paska postępu ładowania. I po tym ładowaniu ciągle to samo - bateria pusta... da się jakoś coś z tym zrobić? naładowac czy coś? czy tylko do wyrzucenia?
    Druga sprawa dotyczy tego samego telefonu - nieraz zdarza mu się na oryginalnej baterii że sam się wyłącza :/ gdy nacisną dowolny guzik czy cokolwiek :( naszczeście zdarza sie rzadko ale przeszkadza:( ma ktoś pomysł?

Pozdrawiam
    rysiek

0 2
  • #2 26 Lis 2004 04:03
    wojekkk
    Poziom 17  

Witam
    Siemensy maja dziwna tendencje do zlego pokazywania sanu baterii. Sprobuj wgrac jakiegos nowego flacha i wtedy zobacz.
    Jak cos to pisz GG: 7054637
    Pozdrawiam

0
  • #3 26 Lis 2004 14:19
    Jacck
    Poziom 26  

Raczej program SensorsTool i wgranie jakiegos dobrego pliku *.blk z parametrami baterii.
    Aczkolwiek czasem wina leży w samej baterii. Najtańsza cińszczyzna czasem ma zamontowany nieodpowiedni (np o innej rezystancji) czujnik temperatury i niektóre telefony tego nieakceptują. Zdarzyło mi sie raz że musiałem do nowej bateri przełożyć "elektronikę" od starej żeby tel. sie wogóle włączył. Wprawdzie był to S6, ale też Siemens :-)

0