Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zakup sprzętu do domu 1800 zł

karool321 08 Sie 2011 19:12 966 4
  • #1 08 Sie 2011 19:12
    karool321
    Poziom 2  

Witam

Przyznam szczerze że w tej dziedzinie jestem totalnie nieobeznany. Chciałbym kupić sobie jakiś zestaw na którym mógłbym posłuchać czystej i wyraźnej muzyki. Na początku myślałem o jakiejś wieży ale znajomi mówili mi że bardziej opłaci się kupić jakieś kolumny i wzmacniacz. Po dość długim wertowaniu allegro zaciekawiły mnie kolumny AUDIOMEGA olimpus 500, z czego po wejściu do Was na forum i zajrzeniu do tematu czego nie kupować, raczej zrezygnuje. Przyznam że teraz nie mam na prawdę pojęcia co kupić, stąd też moja gorąca prośba o zaproponowanie jakiegoś fajnego zestawu. Zależy mi żebym mógł odtwarzać również płyty dvd z mp3. Mój budżet to tylko 1800 zł więc wielkiego szału tutaj pewnie nie będzie, ale mam nadzieje że da się za to kupić coś ciekawego. Interesowałby mnie raczej nowy sprzęt.

0 4
  • #2 08 Sie 2011 22:47
    wariato
    Poziom 43  

Za 1800pln zapomnij o nowych kolumnach i wzmacniaczu. Co najwyżej nowe kolumny + używany wzmacniacz.
    W jakim pomieszczeniu miałoby to wszystko grać ? To podstawa.
    Produkty Audiomega omijaj szerokim łukiem, tutaj brawa że zechciałeś doczytać się na temat jakich sprzętów się wystrzegać.

0
  • #3 09 Sie 2011 12:53
    zukzukzuk
    Poziom 20  

Również przyłączam się do wariato. Z tym, że proponuję WSZYSTKO najmniej kilkuletnie. A kolumny tym bardziej...

Pozdrawiam!

0
  • #4 09 Sie 2011 20:09
    karool321
    Poziom 2  

wariato napisał:

W jakim pomieszczeniu miałoby to wszystko grać ? To podstawa.

pokój na poddaszu, 13 m kwadratowych

Edit

jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam, że moim priorytetem nie jest to żeby ten sprzęt grał jakoś przesadnie głośno, bardziej zależałoby mi na jakości dźwięku, żeby był przyjemny dla ucha. Przeglądając inne tematy zauważyłem też że ludzie piszą jaki typ muzyki lubią słuchać, ja nie słucham jednego konkretnego gatunku raczej taki mix.

0