Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wariująca myszka Logitech VX Revolution.

09 Sie 2011 13:34 2673 5
  • Poziom 21  
    Witam.
    Mam problem z myszką. Dość irytujący problem. Nie wiem czy to już koniec jej żywota czy jak. Może zacznę od modelu. Jest to bezprzewodowa mysz laserowa firmy Logitech VX Revolution. Myszkę posiadam już jakieś 3 lata. Problem polega na tym że gdy np klikam raz na jakiś program to on mi się otwiera a przecież przy jednym kliknięciu nie powinien. Albo gdy coś zaznaczam to nagle mi przerywa zaznaczanie pomimo iż nadal mam wciśnięty przycisk. Albo gdy coś przeciągam to pomimo iż trzymam przycisk to i tak element który przeciągałem gubię. Ostatnio dużo pracuję z tekstem i jest to dość irytujące gdy nie mogę zaznaczyć większego kawałka tekstu bo myszka mi przerywa. Czyżby to już jej ostatnie tchnienia?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    Masz przycisk do podwójnego klikania? Bo jeśli tak to mogło coś się stać na PCB myszki (przerwana ścieżka).
  • Poziom 21  
    Czy lewy ma o samo to nie wiem bo jego się w zasadzie rzadko używa i nie ma za bardzo jak sprawdzić.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    Temat można zamknąć. Dzięki Wam problem rozwiązany. Powodem był jak kolega melenop słusznie zauważył mikro-switch. Zostawł wymieniony i wszystko działa.