Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce?

09 Sie 2011 16:49 1803 9
  • Poziom 35  
    Witam
    Laptop Compaq Presario 2800 seria PP2130.
    Matryca wyświetla co drugą linię w pionie. Na fotce nr4 fragment matrycy wyświetlającej białe tło. Widać tylko co drugą pionową linię. Za nową matrycę sklep życzy sobie wysoką cenę. Szukałem używanej na All… ale nie ma. Czy do tego laptopa pasuje może jakaś inna matryca z innego, podobnego laptopa, którą można by tu zastosować?
    Może wtedy udało by się kupić jaką używaną po niższej cenie.
    Proszę o odpowiedź.

Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce? Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce? Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce? Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce?

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Wymontuj matrycę i obejrzyj całą czy nie ma na niej żadnych naklejek jakiej jest firmy itp. W instrukcji obsługi powinny być informacje jaki to typ.
  • Poziom 29  
    Chłopie nie chcę cię odpędzać od kupna matrycy , ale to chyba nie w niej leży problem .
  • Poziom 35  
    Witam
    Oto napisy z tyłu matrycy.

Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce? Compaq Presario 2800 uszkodzenie matrycy. Czy można zastosować inną matryce?

Monitor zewnętrzny wyświetla obraz prawidłowo.
    Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    Witam

michał3411_2007 napisał:
    Chłopie nie chcę cię odpędzać od kupna matrycy , ale to chyba nie w niej leży problem .

Hmm... To teraz jestem w kropce. Wymieniać matryce, czy nie?
    Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Podłącz pod zewnętrzny monitor , wygląda na problem karty graficznej .
  • Poziom 35  
    Witam

michał3411_2007 napisał:
    Podłącz pod zewnętrzny monitor , wygląda na problem karty graficznej .

Kilka postów wyżej napisałem, że na zewnętrznym monitorze obraz jest dobry. Czy mimo tego karta graficzna może być uszkodzona?
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Tak .
  • Poziom 35  
    Witam
    michał3411_2007 miał rację. To nie wina matrycy.
    Niestety.
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Pozdrawiam