Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Zanussi TL 803V nie wiruje i nie odprowadza wody

leonardo123 09 Aug 2011 16:59 2655 3
  • #1
    leonardo123
    Level 2  
    Witam pralka normalnie pierze wode pobiera ni grzeje.Ale jak ustawiam na programatorze odwirowanie, to tylko kręci raz w lewo i prawo bębnem tak, jak by dalej prało, a nie chce wirować i odprowadzić wody.
    Pralkę dostałem za darmo i chciałbym się dowiedzieć, czy droga będzie naprawa i jak sprawdzić co się stało.
  • #2
    Cowboy zagrabie
    Level 31  
    A do filtra zajrzałeś? Nie rozpocznie wirowania dopóki nie wypompuje wody.Czy wodę da się spuścić przez ułożenie końca przewodu poniżej poziomu bębna?
  • #3
    leonardo123
    Level 2  
    Tak filtr przeczyściłem,sprawdzałem woda normalnie się wylewa jak dam niżej końcówkę węża.
  • #4
    kris black
    Level 2  
    mam problem z modelem fls502 objawy takie same , pompa się nie włącza przez to nie wiruje na programatorze zatrzymało się przed wirowaniem . Ponowne włączenie funkcji wirowania nie pomogło bęben wolno się obracał ? Czy to może być wina pompy ?