Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Organizer podzespołów elektronicznych by ALN

AlaMor 09 Sie 2011 18:31 3177 2
  • Witam
    chciałbym przedstawić mój pomysł na organizację podzespołów elektronicznych:

Organizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALN
    Organizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALNOrganizer podzespołów elektronicznych by ALN

Każdy woreczek ma swój numer a zawartość wszystkich woreczków mam opisaną w excelu. Cały organizer pomieści około 670 woreczków strunowych o wymirach 4x8 cm

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    AlaMor
    Poziom 9  
    Specjalizuje się w: elektronika, programowanie, mikrokontrolery, avr
    AlaMor napisał 10 postów o ocenie 77, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Toruń/Piła. Jest z nami od 2011 roku.
    Niuniek_84
    Poziom 23  
    Moim zdaniem ciekawe rozwiązanie dla początkującego hobbysty.
    Koszt wykonania mały, a harmonia wprowadzona :)

Gdyby zastosować kilka takich płyt zawieszonych na ścianie, można by je przeglądać jak książkę, zabierając stosunkowo mało miejsca.

Sam jestem na etapie zakupu organizerów, pudełek, szufladek i jestem załamany kwotami. Dlatego uważam, że pomysł kolegi jest słuszny - choć dla wielu mało zadowalający.