Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mysz Acer "Ferrari" Bluetooth nigdy się nie wyłącza.

10 Aug 2011 12:22 2453 6
  • Level 9  
    Dokładnie chodzi o mysz Acer "Ferrari" HSTNC 002W podłączona jest poprzez Bluetooth i nie wyłącza się nawet po wyłączeniu laptopa (Toshiba A300), wiem, że są myszki które się nigdy nie wyłączają ale czy ta też tak ma i czy jest jakiś sposób na jej wyłączenie (nie chodzi mi o wyłożenie baterii czy każdorazowo jej usuwanie jako urządzenia), będę wdzięczny za pomoc.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Niestety instrukcji nie posiadam, szukałem informacji dotyczącej tej myszy ale nic na ten temat nie znalazłem.
  • Level 32  
    A czy ta mysz czasem nie przechodzi w stan "czuwania" po jakimś czasie?
    Niektóre myszki się po prostu nie wyłączają...
  • Level 9  
    Właśnie niestety nie przechodzi i może faktycznie ta też tak ma, że się nie wyłącza...
  • Helpful post
    Level 1  
    Primo: Podłączasz myszkę Acer serii Ferrari do laptopa Toshiba i oczekujesz pełnej współpracy... Peryferia Ferrari nie działają nawet ze wszystkimi Acerami, więc także nie ze wszystkimi Packardami Bellami*, Gateway'ami* i e-machines'ami*, a co dopiero Toshibą.
    Secundo: Ta myszka nie miała działać na baterie lecz na akumulatory, a kupiłeś ją (podobnie jak ja i mnóóóstwo innych użytkowników) bez kabla zasilającego USB, który wpinasz tam, gdzie jest mała dziurka z przodu myszki, od dołu oznaczona logo ogniwa z piorunem. Poprostu w dzień działasz myszką, a potem zostawiasz ją na ładowaniu z usb - nie pada.
    Tretio: Nie ma więc powodu by się wyłączała, a w stan czuwania (w przypadku mojej podłączonej do Ferrari One) przechodzi samoczynnie, co objawia słabszym świeceniem czerwonego laserka oraz tym, że zaktywowana zaświeca się mocniej.
    Tak to wygląda w komplecie:
    Mysz Acer "Ferrari" Bluetooth nigdy się nie wyłącza.

Pozdrawiam, WARDRiver
  • Level 9  
    Masz racje i faktycznie mam ją bez tego kabla (nawet nie wiedziałem, że taki do niej istnieje), tylko mam do niej akumulatorki, w każdym razie dzięki i teraz już wiem wszystko.

Pozdrawiam :)